wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 4 Νοεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-2 τελικό

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-0 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης - Αξιός Ανατολικού 5-2 τελικό

Ιωνικός - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Αίας Ευόσμου 2-4 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Εθνικός Σοχού 1-2 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής  1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 3-3 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Μελιτέας 1-3 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Κρήνης 0-1 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Ελεούσας 0-2 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - Ολυμπος Δενδροποτάμου 5-4 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - ΜΑΣ Αγχιάλου 0-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών - Εθνικός Αστέρας 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αστέρας Ραιδεστού 1-5 τελικό

Πέρα - Αριστοτέλης 4-2 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-0 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - Αναγέννηση Καλοχωρίου 0-0 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΣ Αγ. Παύλος 2-4 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 6-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΑΟ Θράκης 0-2 τελικό

Αετός Ανω Σταυρού - Δόξα Γερακαρούς 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα