wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 5 Νοεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής - Κεραυνός Κολχικού 1-2 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Παύλος Μελάς 1-2 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Νίκη Μεσημερίου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Δόξα Ρετζικίου 1-1 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Ελπίδες Χαλάστρας 1-0 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-2 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου 1-0 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ιάσων Αυγής - ΑΕ Φιλύρου 4-0 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Πανόραμα 2-2 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-1 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελευθεριακός 3-2 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Αρης Καβαλαρίου 3-0 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Ασσήρου 3-0 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-1 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-1 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Τριαδίου 2-0 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Μαραθώνας 0-4 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-1 τελικό

Νίκη Νεοχωρούδας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή 2-2 τελικό

Μαγνησιακός - Θρίαμβος Παρθενίου 0-1 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Αστραπή Νεάπολης - Κισσός Χορτιάτη 1-1 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-1 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-2 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 1-2 τελικό

Προοδευτική - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-3 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Σάντος Πανοράματος 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Νίκη Ηρακλείου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-1 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΠΑΟ Καρτερών 6-0 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 6-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-1 τελικό

Κανονιέρηδες - Εθνικός Λαγυνών 4-0 τελικό

Αίολος - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αργοναύτης Καλαμαριάς 5-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-2 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 4-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

ΜΑΣ Στίβου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 0-0 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ηρακλής Μοδίου 1-0 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Βρασίδας Βρασνών 3-1 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Διγενής Κρυονερίου 3-4 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Αρης Ξηροποτάμου 3-3 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Δόξα Δρυμού 3-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Προχώματος 1-1 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Αίολος Ευόσμου 2014 1-3 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Μακεδών Ευόσμου 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Βορράς Αμπελοκήπων - Κυψέλη Νεάπολης 4-2 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΣ Παπάδες 0-3 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 3-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Μαραθών Υποδομή 1926 1-4 τελικό

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011  5-3 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 1-1 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Κανάρης 1-1 τελικό

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Καπετάν Αγρας 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Εθνικός Προφήτη - Δράση Αρδαμερίου 0-5 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα