wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 11 Νοεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Επανομής 2-2 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0 τελικό

Παύλος Μελάς - Ακρίτες Συκεών 1-3 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - ΓΣ Ηλιούπολης 1-0 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Μακεδονικός Γέφυρας - Εθνικός Μετεώρων 2-1 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-1 τελικό

Αξιός Ανατολικού - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Πανόραμα - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Μακεδονικός Λητής - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014  2-0 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Αχιλλέας Περαίας 2-3 τελικό

ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΝ Επιβατών 0-0 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αετός Βασιλικών 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Ορφέας Αγίας Τριάδας 2-2 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Νίκη Νεοχωρούδας 5-1 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Μαγνησιακός 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ιωάννης Παπάφης 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδονικού - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 0-3  τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 0-3 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Θρίαμβος Ταγαράδων 1-0 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Απόλλων Ζαγκλιβερίου αναβλήθηκε

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 0-4 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου - ΑΕ Νέων Σίνδου 2-1 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Δάφνη Ακροποτάμου 3-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Πυρσός Θεσσαλονίκης 0-1 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΠΑΟΚ Πολίχνης 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 0-3 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα