wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των πρωϊνών αγώνων της Κυριακής 12 Νοεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-2 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΜΣ Νικόπολη 2-1 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Φοίνικας Πολίχνης 0-2 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ιωνικός 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων - Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας - Θύελλα Περιστερώνα 2-3 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Ασκού 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Μελιτέας - ΑΕ Φαλήρου 1-1 τελικό

Μαραθώνας - Νίκη Κερασιάς  4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-3 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΑΕ Μαρτίου 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-1 τελικό

Εθνικός Αστέρας - ΑΕ Πυλαίας 1-3 τελικό

Σάντος Πανοράματος - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών - Νίκη Ηρακλείου 0-3 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Αστέρας Αμπελοκήπων 4-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - Δάφνη Ευαγγελισμού 0-1 τελικό

Δόξα Δρυμού - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014 3-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες - Κυψέλη Νεάπολης 11-0 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 3-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Κανάρης - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 2-2 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 0-4 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-1 τελικό

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ερμής Μηχανιώνας 4-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Δράση Αρδαμερίου 1-3 τελικό

Εθνικός Προφήτη - Αετός Ανω Σταυρού 0-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα