wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των μεσημεριανών αγώνων της Κυριακής 12 Νοεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-1 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Ευόσμου 2-0 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Ομόνοια Σίνδου 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ιάσων Αυγής - ΠΑΟ Δορκάδας 0-0 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Αστραπή Μεσαίου 2-1 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΣ Νεάπολης 1-2 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-2 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟΚ Σταυρού  1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Δόξα Ασσήρου - Χελιδόνια 4-0 τελικό

Αίας Ευόσμου - Εθνικός Πυλαίας 2-1 τελικό

Εθνικός Σοχού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Ρυσίου 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Εθνικός Μαλγάρων 3-3 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Δόξα Ελπίδας 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ενωση Συκεών 0-3 τελικό (στα χαρτιά)

Σάντος Πανοράματος - Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-1 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Προοδευτική 4-2 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αστραπή Νεάπολης  3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-1  τελικό

Αίολος - Κανονιέρηδες 3-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Αριστοτέλης 2-0 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Πέρα 1-1 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Ηρακλής Μοδίου 1-1 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - ΜΑΣ Στίβου 4-0 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Εθνικός Ευόσμου 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΑΣ Αγ. Παύλος - Βορράς Αμπελοκήπων 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 1-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα