wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 25 Νοεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κεραυνός Κολχικού  2-1 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Θερμαϊκός Θέρμης 3-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Νίκη Μεσημερίου 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης - Ελπίδες Χαλάστρας 3-1 τελικό

Ιωνικός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Δόξα Πενταλόφου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΑΣ Νεάπολης – ΑΕ Φιλύρου 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014 1-0 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Ορφέας Σουρωτής 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας 4-0 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-5 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΣ Μενεμένης 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κισσός Χορτιάτη 1-2 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Αστέρας 2-1 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Σταυραετός Ευξεινούπολης 2-3 τελικό

Ενωση Συκεών - ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-3 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Λαγυνών 9-0 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αριστοτέλης - Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-4 τελικό

Πέρα - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 4-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Δάφνη Ακροποτάμου - Ντίνος Κούης 0-1 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-0 τελικό

Αίολος Ευόσμου 2014 - Αναγέννηση Καλοχωρίου 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 0-0 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος 3-3 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΣ Παπάδες 1-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου – Αετός Ανω Σταυρού 2-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα