wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 26 Νοεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-2 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Παύλος Μελάς 2-0 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-1 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-5 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-2 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας 1-1 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Ρετζικίου 3-0 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αξιός Ανατολικού 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Δόξα Αγ.Παύλου 3-1 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - Ιάσων Αυγής 1-6 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Αμπελοκήπων 0-1 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελευθεριακός 0-0 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Αρης Καβαλαρίου 2-0 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Χελιδόνια 3-1 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Νίκη Ευκαρπίας 2-0 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Δόξα Ασσήρου 3-2 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-0 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Αίας Ευόσμου 1-0 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Εθνικός Σοχού 0-1 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Λητής 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Τριαδίου 3-1 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Μελιτέας 1-4 τελικό

Αετός Βασιλικών - ΑΕ Κρήνης 0-0 τελικό

Μαραθώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-3 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Θρίαμβος Παρθενίου 0-0 τελικό

Νίκη Νεοχωρούδας - ΜΑΣ Αγχιάλου 0-7 τελικό

Μαγνησιακός - Δόξα Ελπίδας 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 1-2 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Σάντος Πανοράματος 2-1 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Προοδευτική 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 4-1 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος  3-1 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίολος 4-1 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Κανονιέρηδες 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αστέρας Ραιδεστού 0-3 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Δόξα Τριλόφου 0-1 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Ηρακλής Μοδίου - Διγενής Κρυονερίου 2-0 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Αρης Ξηροποτάμου 0-1 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δόξα Δρυμού 1-0 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-2 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νέστωρ Οσσας 2-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου  1-2 τελικό

Αναγέννηση Προχώματος - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Βορράς Αμπελοκήπων - Πυρσός Θεσσαλονίκης 3-3 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Επταπυργίου

Ερμής Μηχανιώνας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 0-3 τελικό

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Καπετάν Αγρας 1-1 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μαραθών Υποδομή 1926 1-5 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Κανάρης 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης - Δόξα Γερακαρούς ΔΙΕΚΟΠΗ ΣΤΟ 83' (πλήρες άρθρο ΕΔΩ)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Εθνικός Προφήτη 0-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα