wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 2 Δεκεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-2 τελικό

Παύλος Μελάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-0  τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-5 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ακρίτες Συκεών  4-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου  2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Πανόραμα - ΠΑΟΚ Σταυρού 4-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Εθνικός Πυλαίας 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αχιλλέας Περαίας - Αναγέννηση Ρυσίου 3-0 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - ΑΕ Φαλήρου ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΑΓΩΝΑ

Ατρόμητος Τριαδίου - Αετός Βασιλικών 2-2 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Μαραθώνας ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ (Λόγω Ακαταλληλότητας Γηπέδου)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-3 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ (Λόγω Ακαταλληλότητας Γηπέδου)

ΜΑΣ Αγχιάλου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 6-2 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Νίκη Νεοχωρούδας 4-0 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - Μαγνησιακός 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Προοδευτική - Ιωάννης Παπάφης 3-3 τελικό

Ενωση Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ (Λόγω Ακαταληλλότητας Γηπεδου)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ (Λόγω Ακαταλληλότητας Γηπεδου)

ΠΟ Ξηροκρήνης - Νίκη Ηρακλείου 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-0 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας 3-3 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Πέρα 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Δόξα Δρυμού - Ηρακλής Μοδίου 3-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - Εθνικός Ευόσμου 2-1 τελικό

ΑΕ Νέων Σίνδου - Δάφνη Ακροποτάμου 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΠΑΟΚ Πολίχνης 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 0-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Δράση Αρδαμερίου 0-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα