wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 3 Δεκεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - Αναγέννηση Επανομής 3-2 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - ΑΕ Ευόσμου 1-2 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - Ομόνοια Σίνδου 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Εθνικός Μετεώρων 4-0 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΑΜΣ Νικόπολη 6-1 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας - Φοίνικας Πολίχνης 0-2 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Ιωνικός 1-4 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αξιός Ανατολικού 1-0 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - ΠΑΟ Δορκάδας 1-2 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-1 τελικό

Ιάσων Αυγής - ΑΣ Νεάπολης 1-0 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 4-0 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς 1-0 τελικό

Ελευθεριακός - Αρης Καβαλαρίου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Μακεδονικός Ασκού - Θύελλα Περιστερώνα 1-2 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 4-1 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Ελλήσποντος Μαδύτου 5-2 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4-0 τελικό

Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Λητής 2-2 τελικό

Εθνικός Σοχού - Αστραπή Δενδροποτάμου 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΝ Επιβατών 1-1 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Κερασιάς 4-2 τελικό

Μελιτέας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Ορφέας Αγίας Τριάδας 8-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - ΑΕ Μαρτίου 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Εθνικός Αστέρας 1-0 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-5 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης 2-4 τελικό

Σάντος Πανοράματος - Αστραπή Νεάπολης 0-0 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Πυλαίας 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΠΑΟ Καρτερών 2-2 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-1 τελικό

Αίολος - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-3 τελικό

Κανονιέρηδες - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 3-0 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αριστοτέλης 0-0 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 3-1 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-2 τελικό

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου 0-1 τελικό

Αρης Ξηροποτάμου - Βρασίδας Βρασνών 8-2 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΜΑΣ Στίβου 3-1 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-2 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Μακεδών Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος 3-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αίολος Ευόσμου 2014 5-1 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Βορράς Αμπελοκήπων - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 2-2 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΣ Παπάδες 1-3 τελικό

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 8-1 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Κυψέλη Νεάπολης 2-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-4 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΑ

Μαραθών Υποδομή 1926 - Κανάρης 1-2 τελικό

Καπετάν Αγρας - Ελπίδες Φοίνικα 2011 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 0-1 τελικό

Εθνικός Προφήτη - ΑΟ Θράκης 1-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα