wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 9 Δεκεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Κεραυνός Κολχικού 0-0 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΓΣ Ηλιούπολης   3-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Ομόνοια Σίνδου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ιωνικός - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 2-2 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Μακεδονικός Γέφυρας 0-2 τελικό

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου 3-0 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ελπίδες Χαλάστρας 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού 1-1 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Χελιδόνια 1-0 τελικό

Αίας Ευόσμου - Εθνικός Σοχού 1-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Φαλήρου 3-2 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου - Φίλιππος Ελεούσας 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Σάντος Πανοράματος 3-1 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-1 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Προοδευτική 1-1 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-3 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - Ενωση Συκεών 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-4 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αστέρας Αμπελοκήπων 2-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αστέρας Ραιδεστού 2-3 τελικό

Αριστοτέλης - Μέντεκας Καλαμαριάς 1-2 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-2 τελικό

Πέρα - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 3-2 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 0-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αίολος Ευόσμου 2014 - Δάφνη Ακροποτάμου  ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΓΩΝΑ  στο 34' με  το σκορ 2-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Κυψέλη Νεάπολης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ερμής Μηχανιώνας 0-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα