wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 10 Δεκεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Παύλος Μελάς 1-1 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Μεσημερίου 1-0 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Αχιλλέας Τριανδρίας 1-2 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 2-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη 3-1 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-1 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-0 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Αστραπή Μεσαίου 2-2 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ιάσων Αυγής 2-2 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Φιλύρου 3-2 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - Πανόραμα 1-1 τελικό

Ελευθεριακός - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 4-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Εθνικός Πυλαίας 2-0 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Νίκη Ευκαρπίας 2-3 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Δόξα Ασσήρου 1-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αχιλλέας Περαίας 1-3 τελικό

Αετός Βασιλικών - Ορφέας Σουρωτή 1-2 τελικό

Μαραθώνας - Ατρόμητος Τριαδίου 2-0 τελικό

Μελιτέας - ΑΕ Κρήνης  2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 0-2 τελικό

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΜΑΣ Αγχιάλου 3-2 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΣ Μενεμένης 1-6 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Δόξα Ελπίδας 2-3 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - Μαγνησιακός 1-3 τελικό

Νίκη Νεοχωρούδας - Εθνικός Μαλγάρων 0-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη 3-1 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών 2-1 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - ΠΟ Ξηροκρήνης 1-3 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αίολος 3-1 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Κανονιέρηδες 2-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά  5-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Δόξα Τριλόφου 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-0 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Δόξα Δρυμού 1-1 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Νέστωρ Οσσας 0-3 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-4 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδών Ευόσμου 5-1 τελικό

Εθνικός Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου 3-1 τελικό

Αναγέννηση Προχώματος - Ντίνος Κούης 2-3 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-2 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Βορράς Αμπελοκήπων 1-0 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 0-1 τελικό

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΣ Αγ. Παύλος 4-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Κανάρης - Καπετάν Αγρας 0-2 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 1-3 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αναγέννηση Επταπυργίου 4-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Δράση Αρδαμερίου 2-2 τελικό

Αετός Ανω Σταυρού - ΑΟ Θράκης 3-0 τελικό

Εθνικός Προφήτη - Δόξα Γερακαρούς 1-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα