wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 16 Δεκεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-5 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-1 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης - Εθνικός Μετεώρων 1-1 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 3-0 τελικό

Ελπίδες Χαλάστρας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 0-4 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-0 τελικό

Πανόραμα - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Θύελλα Περιστερώνα 1-2 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 2-1 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΕ Κρήνης 2-0 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Μελιτέας 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΜΑΣ Αγχιάλου - Θρίαμβος Παρθενίου 0-3 τελικό

Εθνικός Μαλγάρων - Μακεδονικός Μοναστηρίου 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ελπίδες Σταυρούπολης 0-1 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Ιωάννης Παπάφης 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Νίκη Ηρακλείου 6-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 2-2 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς 1-1 τελικό

Πέρα - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Δρυμού 1-1 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Αρης Ξηροποτάμου  2-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-3 τελικό

Αίολος Ευόσμου 2014 - Εθνικός Ευόσμου 1-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Βορράς Αμπελοκήπων - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 8-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Αετός Ανω Σταυρού 1-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα