wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 13 Ιανουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αχιλλέας Τριανδρίας - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Παύλος Μελάς 0-0 τελικό

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Φοίνικας Πολίχνης 0-1 τελικό

Αξιός Ανατολικού - ΑΜΣ Νικόπολη 3-4 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Ελπίδες Χαλάστρας 3-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου - Ελευθεριακός 1-2 στο τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 2-0 τελικό

Ιάσων Αυγής - Πανόραμα 6-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Μακεδονικός Λητής - Εθνικός Πυλαίας 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Κερασιάς 0-1 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΕ Φαλήρου 0-3 τελικό

ΑΕ Κρήνης - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ατρόμητος Τριαδίου 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΜΑΣ Αγχιάλου - Φίλιππος Ελεούσας 5-1 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Δόξα Ελπίδας 1-1 τελικό

Όλυμπος Δενδροποτάμου – Μαγνησιακός Ιωνίας 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 1-4 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Κανονιέρηδες 0-2 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 2-0 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1 τελικό

Αριστοτέλης - Θρίαμβος Ταγαράδων 4-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Πέρα 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-3 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - ΑΕ Νέων Σίνδου 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΣ Παπάδες 3-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 5-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα