wrapper

Όλα τα μεσημεριανά αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 14 Ιανουαρίου 2018.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Νίκη Μεσημερίου 1-0 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0 τελικό

Ακρίτες Συκεών - Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-5 τελικό

ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Επανομής 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Ιωνικός 0-4 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας 1-4 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Κριθιάς 1-3 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - ΑΕ Αμπελοκήπων 1-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-2 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Ασκού 0-2 τελικό

Εθνικός Σοχού - Χελιδόνια 3-2 τελικό

Δόξα Ασσήρου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-5 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αετός Βασιλικών - ΠΑΟΝ Επιβατών 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Εθνικός Μαλγάρων 5-0 τελικό

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΕ Μαρτίου 1-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-4 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Προοδευτική 2-0 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-4 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ιωάννης Παπάφης 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών - Αστέρας Αμπελοκήπων 1-3 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Δόξα Τριλόφου - Αστέρας Ραιδεστού 2-3 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-1 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 3-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-0 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-1 τελικό

Ηρακλής Μοδίου - Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αναγέννηση Προχώματος - Αίολος Ευόσμου 2014 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 0-1 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΠΑΟΚ Πολίχνης 1-0 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Κυψέλη Νεάπολης 2-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Κανάρης 1-2 τελικό

Καπετάν Αγρας - Ερμής Μηχανιώνας 1-1 τελικό

Μαραθών Υποδομή 1926 - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - ΑΟ Θράκης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Αετός Ανω Σταυρού - Εθνικός Προφήτη 0-1 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα