wrapper

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 3 Φεβρουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ομόνοια Σίνδου 2-0 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ακρίτες Συκεών 5-1 τελικό

Νίκη Μεσημερίου - Ολυμπιακός Κυμίνων  1-1 τελικό

Παύλος Μελάς - Αναγέννηση Επανομής 2-1 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 4-0 τελικό

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Πενταλόφου 2-1 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνα 1-1 τελικό

Ιωνικός - Ελπίδες Χαλάστρας 3-2 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ρετζικίου 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Αρης Καβαλαρίου 2-1 τελικό

Ελευθεριακός - Ελλήσποντος Κριθιάς 0-1 τελικό

Πανόραμα - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 5-1 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Μεσαίου

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ελλήσποντος Μαδύτου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 0-3 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Ασσήρου 2-1τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

ΑΕ Κρήνης - Νίκη Κερασιάς 2-1 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Φαλήρου 1-2 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Περαίας 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΜΑΣ Αγχιάλου - Εθνικός Μαλγάρων 1-2 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - ΑΕ Μαρτίου 4-1 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-0 τελικό

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών - Προοδευτική 0-3 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Σάντος Πανοράματος 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 3-0 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αίολος 5-1 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-1 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Εθνικός Λαγυνών 2-1 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 4-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-2 τελικό

Πέρα - Δόξα Τριλόφου 0-0 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 2-0 τελικό

Αριστοτέλης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Δόξα Δρυμού - Δάφνη Ευαγγελισμού 1-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - Αίολος Ευόσμου 2014 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 2-0 τελικό

Δόξα Γερακαρούς – Εθνικός Προφήτη 3-1 τελικό

ΑΟ Θράκης - Αετός Ανω Σταυρού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα