wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 11 Φεβρουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0 τελικό

Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου 0-0 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Δόξα Πενταλόφου 2-3 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-0 τελικό

Δόξα Ρετζικίου - Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου  ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μακεδονικός Γέφυρας - Ιωνικός  ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - Φοίνικας Πολίχνης 0-2 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΜΣ Νικόπολη 3-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αρης Καβαλαρίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-0 τελικό

Ελλήσποντος Κριθιάς - Πανόραμα 3-1 τελικό

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΕ Αμπελοκήπων 3-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Εθνικός Σοχού 1-0 τελικό

Αίας Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου 1-1 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Λητής 2-1 τελικό

Νίκη Ευκαρπίας - Ελλήσποντος Μαδύτου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Μαραθώνας - Αναγέννηση Ρυσίου 4-2 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΕ Κρήνης 2-1 τελικό

Αετός Βασιλικών - Μελιτέας 0-2 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Ατρόμητος Τριαδίου 0-0 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Ορφέας Σουρωτής 0-2 τελικό

Αχιλλέας Περαίας - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Μαγνησιακός 0-1 τελικό

Νίκη Νεοχωρούδας - ΑΣ Μενεμένης 0-1 τελικό

ΑΕ Μαρτίου - ΜΑΣ Αγχιάλου 1-1 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Θρίαμβος Παρθενίου 2-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών - Κισσός Χορτιάτη 0-5 τελικό

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ιωάννης Παπάφης 3-5  τελικό

Προοδευτική - ΑΕ Πυλαίας 3-2 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αστραπή Νεάπολης 2-1 τελικό

Σάντος Πανοράματος - Ελπίδες Σταυρούπολης 0-0 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-5 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Εθνικός Αστέρας 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 2-0 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-4 τελικό

Κανονιέρηδες - Ομόνοια Σταυρούπολης 2-1 τελικό

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟ Καρτερών 0-0 (διακόπηκε στο 5' λόγω ακαταλληλότητας γηπέδου)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αστέρας Ραιδεστού 2-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-0 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Αριστοτέλης  ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-0 τελικό

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέστωρ Οσσας 3-2 τελικό

ΜΑΣ Στίβου - Δόξα Δρυμού ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Ηρακλής Μοδίου - Αρης Ξηροποτάμου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Βρασίδας Βρασνών - Διγενής Κρυονερίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ντίνος Κούης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αναγέννηση Προχώματος - Δάφνη Ακροποτάμου 5-1 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Ευόσμου 0-1 τελικό

Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 2-5 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 5-2 τελικό

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 2-3 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-5 τελικό

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Παπάδες 0-7 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ελπίδες Φοίνικα 2011 3-1 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Μαραθών Υποδομή 1926 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Καπετάν Αγρας 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΑΟ Θράκης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αετός Ανω Σταυρού - Δόξα Γερακαρούς ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Εθνικός Προφήτη - Δράση Αρδαμερίου 2-0 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα