wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 17 Φεβρουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών - Κεραυνός Κολχικού 1-2 τελικό

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής 3-2 τελικό

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-0 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Παύλος Μελάς 1-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Εθνικός Μετεώρων  3-1 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Ρετζικίου 1-1 τελικό

Αξιός Ανατολικού - Μακεδονικός Γέφυρας 0-0 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-2 τελικό

Ιωνικός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-1 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΜΣ Νικόπολη 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-1 τελικό

Πανόραμα - Ελευθεριακός 0-2 τελικό

Ιάσων Αυγής - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-0 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 6-1

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΣ Νεάπολης 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Χελιδόνια 1-2 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Ασκού 3-2 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Εθνικός Πυλαίας 4-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΕ Κρήνης 3-1 τελικό

Ατρόμητος Τριαδίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-1 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αετός Βασιλικών 1-0 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - ΠΑΟΝ Επιβατών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων - Φίλιππος Ελεούσας 1-1 τελικό

Μαγνησιακός - Νίκη Νεοχωρούδας 4-0 τελικό

Δόξα Ελπίδας - ΑΕ Μαρτίου 3-0 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Μακεδονικός Μοναστηρίου 0-0 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 1-5 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη - Ιωάννης Παπάφης 1-1 τελικό

ΑΕ Πυλαίας - Ενωση Συκεών 4-2 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Προοδευτικη 1-4 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Νίκη Ηρακλείου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-1 τελικο

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κανονιέρηδες 1-2 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Εθνικός Λαγυνών 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-3 τελικό

Αριστοτέλης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-0 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Μέντεκας Καλαμαριάς 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ηρακλής Μοδίου 3-0 τελικό

Δόξα Δρυμού - Βρασίδας Βρασνών 1-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα