wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 24 Φεβρουαρίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αχιλλέας Τριανδρίας 2-0 τελικό

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Νίκη Μεσημερίου 1-0 τελικό

Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης 0-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες Χαλάστρας ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ (Θα διεξαχθεί 7/3/18)

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου 2-1 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-2 τελικό

Φοίνικας Πολίχνης - Ιωνικός 1-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Πανόραμα - ΠΑΟ Δορκάδας 3-2 τελικό

Ελευθεριακός - ΑΕ Αμπελοκήπων 2-1 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Αστραπή Μεσαίου 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Χελιδόνια - Αστραπή Δενδροποτάμου 0-3 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης - Ατρόμητος Τριαδίου 2-1 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ορφέας Σουρωτής 1-2 τελικό

Νίκη Κερασιάς - Αχιλλέας Περαίας 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Νίκη Νεοχωρούδας 5-0 τελικό

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΣ Μενεμένης 1-0 τελικό

Θρίαμβος Παρθενίου - Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού 3-5 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ενωση Συκεών - Ελπίδες Σταυρούπολης 1-0 τελικό

Προοδευτική – Εθνικός Αστέρας 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Νίκη Ηρακλείου 4-0 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-1 τελικό

Κανονιέρηδες - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Πέρα - Αστέρας Ραιδεστού 1-3 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-2 τελικό

Μέντεκας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΑΕ Νέων Σίνδου - Αναγέννηση Καλοχωρίου 3-6 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 3-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 0-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Δόξα Γερακαρούς - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 6-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα