wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 4 Μαρτίου 2018 (live).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου - Κεραυνός Κολχικού 1-0 τελικό

Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-0 τελικό

ΓΣ Ηλιούπολης - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-4 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Μετεώρων 4-2 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 3-0 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-3 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΜΣ Νικόπολη 6-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Ιάσων Αυγής – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου 4-0 τελικό

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Φιλύρου 3-0 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - Πανόραμα 0-2 τελικό

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ελλήσποντος Κριθιάς 4-2 τελικό

ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού 2-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Ευκαρπίας 1-0 τελικό

Αίας Ευόσμου - Χελιδόνια 1-0 τελικό

Εθνικός Σοχού - Μακεδονικός Ασκού 4-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Εθνικός Πυλαίας 1-0 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ελλήσποντος Μαδύτου 2-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης 0-1 τελικό

Μέγας Αλέξανδρος 2014 - Μαραθώνας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 1-1 τελικό

ΑΕ Φαλήρου - Αετός Βασιλικών 0-1 τελικό

ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Κερασιάς 1-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΕ Μαρτίου - Φίλιππος Ελεούσας 2-3 τελικό

Νίκη Νεοχωρούδας - Μακεδονικός Μοναστηρίου 0-3 τελικό

Δόξα Ελπίδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-1 τελικό

ΑΣ Μενεμένης - Θρίαμβος Παρθενίου 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη – Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-0 τελικό

Κισσός Χορτιάτη - Αστραπή Νεάπολης 4-3 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΑΕ Πυλαίας 1-1 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ιωάννης Παπάφης 3-3 τελικό

Εθνικός Αστέρας - Ενωση Συκεών 3-0 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Προοδευτική 0-2 τελικό

Σάντος Πανοράματος - ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 2-5 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστέρας Αμπελοκήπων 0-1 τελικό

Εθνικός Λαγυνών - Κανονιέρηδες 0-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 2-1 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Θρίαμβος Ταγαράδων 2-0 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 1-1 τελικό

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-4 τελικό

Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 1-1 τελικό

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου 0-0 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Βρασίδας Βρασνών 2-1 τελικό

Νέστωρ Οσσας - Διγενής Κρυονερίου 3-2 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δόξα Δρυμού 6-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης - Δάφνη Ακροποτάμου 5-1 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Προχώματος 6-0 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. 1-1 τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Βορράς Αμπελοκήπων 2-4 τελικό

ΑΣ Παπάδες - ΑΣ Αγ. Παύλος 5-0 τελικό

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Αναγέννηση Επταπυργίου 1-2 τελικό

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας 0-3 τελικό

Κανάρης - Μαραθών Υποδομή 1926 5-0 τελικό

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Καπετάν Αγρας 0-2 τελικό

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 0-7 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Δράση Αρδαμερίου - Αετός Ανω Σταυρού 2-1 τελικό

ΑΟ Θράκης - Δόξα Γερακαρούς 0-2 τελικό

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα