wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 11 Μαρτίου 2018 (συνεχής ροή).

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού - Αναγέννηση Επανομής 3-1 τελικό

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Ευόσμου 0-2 τελικό

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ακρίτες Συκεών 4-0 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 4-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Μακεδονικός Γέφυρας 1-3 τελικό

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελπίδες Χαλάστρας 3-0 τελικό

ΑΜΣ Νικόπολη - Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Δορκάδας 2-4 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Ιάσων Αυγής 1-2 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Αστραπή Μεσαίου 4-1 τελικό

Αρης Καβαλαρίου - ΑΣ Νεάπολης 0-3 τελικό

ΠΑΟΚ Σταυρού - Αισχύλος Ωραιοκάστρου 5-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Νίκη Ευκαρπίας 4-0 τελικό

Μακεδονικός Ασκού - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-1 τελικό

Εθνικός Πυλαίας - Αίας Ευόσμου 0-1 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Αστραπή Δενδροποτάμου 2-2 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Λητής 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Μαραθώνας - ΑΕ Φαλήρου 2-0 τελικό

Αετός Βασιλικών - Νίκη Κερασιάς 2-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-2 τελικό

Ορφέας Αγίας Τριάδας - ΑΕ Μαρτίου 3-3 τελικό

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Μαλγάρων 2-2 τελικό

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού - Δόξα Ελπίδας 3-1 τελικό

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΣ Μενεμένης 4-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Κισσός Χορτιάτη 4-1 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-4 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 3-4 τελικό

Προοδευτική - ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 5-1 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-2 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΠΟ Ξηροκρήνης 3-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Δόξα Τριλόφου 2-1 τελικό

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μέντεκας Καλαμαριάς 3-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΜΑΣ Στίβου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Ηρακλής Μοδίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 0-3 τελικό

Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού 3-1 τελικό

Διγενής Κρυονερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-2 τελικό

Αρης Ξηροποτάμου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 1-1 τελικό

Δόξα Δρυμού - Νέστωρ Οσσας 1-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου - Ντίνος Κούης 2-1 τελικό

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ (θα διεξαχθεί 14/3/18 στις 16.00)

Αναγέννηση Προχώματος - Μακεδών Ευόσμου 0-1 τελικό

Αίολος Ευόσμου 2014 - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 1-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΣ Παπάδες 1-0 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Πολίχνης 2-1  τελικό

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών - Κυψέλη Νεάπολης 8-0 τελικό

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 7-0 τελικό

ΑΣ Αγ. Παύλος - Πυρσός Θεσσαλονίκης 2-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Καπετάν Αγρας - Κανάρης 0-1 τελικό

Ερμής Μηχανιώνας - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-0 τελικό

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 0-1 τελικό

Αναγέννηση Επταπυργίου - Ελπίδες Φοίνικα 2011 0-2 τελικό 

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 3-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

Εθνικός Προφήτη - ΑΟ Θράκης 3-0 α.α

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα