wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 1 Απριλίου 2018 (συνεχής ροή).

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΑΟ Δορκάδας 2-1 τελικό

Ιάσων Αυγής – Αστραπή Μεσαίου 3-0 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-0 τελικό

ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ Νεάπολης 0-0 τελικό 

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 1-0 τελικό

Ελευθεριακός – ΠΑΟΚ Σταυρού 0-0 τελικό

Αρης Καβαλαρίου – Ελλήσποντος Κριθιάς 0-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Ασκού 8-1 τελικό

Εθνικός Πυλαίας – Χελιδόνια 4-1 τελικό

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας 2-0 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου – Δόξα Ασσήρου 2-2 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-4 τελικό

Μακεδονικός Λητής – Αίας Ευόσμου 0-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου – Εθνικός Σοχού 1-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Εθνικός Αστέρας – Κισσός Χορτιάτη 4-3 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 4-0 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης – Σταυραετός Ευξεινούπολης 0-1 τελικό

Αστραπή Νεάπολης – Σάντος Πανοράματος 1-0 τελικό

ΑΕ Πυλαίας – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-0 τελικό

Ιωάννης Παπάφης – Προοδευτική 2-2 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-2

ΠΑΟ Καρτερών – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 5-5 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Λαγυνών 3-1 τελικό

Νίκη Ηρακλείου – ΠΟ Ξηροκρήνης 0-0 τελικό

Ομόνοια Σταυρούπολης – Αίολος 2-1 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Κανονιέρηδες 3-4 τελικό

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Αστέρας Αμπελοκήπων 0-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αστέρας Ραιδεστού 2-4 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-1 τελικό

Αριστοτέλης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 1-4 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Δόξα Τριλόφου 4-3 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-5 τελικό

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 1-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-3 τελικό

Βρασίδας Βρασνών – Αρης Ξηροποτάμου 3-2 τελικό

Ηρακλής Μοδίου – Δόξα Δρυμού 0-0 τελικό

ΜΑΣ Στίβου – ΠΑΟ Ξυλούπολης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 0-3 α.α.

Δάφνη Ευαγγελισμού – Νέστωρ Οσσας 3-0 τελικό

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Δάφνη Ακροποτάμου 8-2 τελικό

Αναγέννηση Προχώματος – ΑΕ Νέων Σίνδου 1-0 τελικό

Εθνικός Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014 2-1 τελικό

Ντίνος Κούης – Μακεδών Ευόσμου 0-8 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 2-1 τελικό

Καπετάν Αγρας – Κανάρης 0-2 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 5-3 τελικό


Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα