wrapper

Όλα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής 22 Απριλίου 2018 (συνεχής ροή).

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων - Φοίνικας Πολίχνης 0-2 τελικό

Ιωνικός - ΑΜΣ Νικόπολη 5-0 τελικό

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-2 τελικό

Αξιός Ανατολικού - ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 5-2 τελικό

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Μακεδονικός Γέφυρας  2-1 τελικό

Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Ρετζικίου 2-3 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ελπίδες Χαλάστρας 2-0 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΑΟ Δορκάδας 4-1 τελικό

Αστραπή Μεσαίου - ΑΣ Νεάπολης 1-2 τελικό

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΠΑΟΚ Σταυρού 3-3 τελικό

ΑΕ Φιλύρου - Ελλήσποντος Κριθιάς 1-1 τελικό

Πανόραμα - Αρης Καβαλαρίου 4-1 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ελευθεριακός 3-3 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-4 τελικό

Ελλήσποντος Μαδύτου - Εθνικός Πυλαίας 1-0 τελικό

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μακεδονικός Ασκού 0-2 τελικό

Μακεδονικός Λητής - Χελιδόνια 3-0 τελικό

Αστραπή Δενδροποτάμου - Νίκη Ευκαρπίας 2-3 τελικό

Εθνικός Σοχού - Δόξα Ασσήρου 6-1 τελικό

Αίας Ευόσμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 4-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΝ Επιβατών 2-1 τελικό

Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Φαλήρου 4-2 τελικό

Αετός Βασιλικών - Αχιλλέας Περαίας 2-1 τελικό

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μέγας Αλέξανδρος 2014 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ 3-0 α.α.

Μελιτέας - Ατρόμητος Τριαδίου 6-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Κισσός Χορτιάτη 0-3 τελικό

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Σάντος Πανοράματος 2-2 τελικό

Εθνικός Αστέρας - ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-5 τελικό

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Προοδευτική 1-4 τελικό

Ελπίδες Σταυρούπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-1 τελικό

Αστραπή Νεάπολης - Ενωση Συκεών 1-1 τελικό

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Πυλαίας 0-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Εθνικός Λαγυνών - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 1-3 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΠΟ Ξηροκρήνης 2-3 τελικό

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αίολος 1-2 τελικό

ΠΑΟ Καρτερών - Κανονιέρηδες 0-0 τελικό

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 6-3 τελικό

Νίκη Ηρακλείου - Αστέρας Αμπελοκήπων 2-4 τελικό

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ομόνοια Σταυρούπολης 4-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αστέρας Ραιδεστού 3-2 τελικό

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Δόξα Τριλόφου 0-1 τελικό

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Μέντεκας Καλαμαριάς 0-4 τελικό

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-0 τελικό

Αριστοτέλης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-1 τελικό

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος 0-4 τελικό

Θρίαμβος Ταγαράδων - Πέρα 3-4 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 4-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες - Πυρσός Θεσσαλονίκης 7-0 τελικό

Βορράς Αμπελοκήπων - ΑΣ Αγ. Παύλος 1-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Καπετάν Αγρας 2-1 τελικό

Κανάρης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας 1-0 τελικό (άνοδος για Κανάρη)

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα