wrapper

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν όλο το Σαββατοκύριακο σε Α1 και Κύπελλο είναι τα εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ : 2 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 0 - 2
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ : 2 - 3
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 - 0
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 2 - 1
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ : 0 - 5
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 1 - 0

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ : 4 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 2 - 2 (5-2 ΠΑΡΑΤΑΣΗ)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ : 0 - 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 4 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 0 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 3 - 2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 4 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3-0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ : 0 - 2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ : 1 - 5
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ : 4 - 3
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ : 3 - 5
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ : 3 - 2

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 2 - 4
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 1 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 2 - 1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ : 4 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 2 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ : 0 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟΝΕ - ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ : 2 - 1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ : 4 - 0

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : 2 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ : 2 - 4

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 - 7
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 2 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 1 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ : ΔΙΕΚΟΠΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 1 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 3 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 3 - 4
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 2 - 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ : 4 - 0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ : 0 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 0 - 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ : 1-1 (1-3 ΠΕΝΑΛΤΙ)
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 1 - 2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 1 - 2

 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα