wrapper

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 21/11/2018

Αναλυτικά:

15:00 ΕΡΤ3 Κέρκυρα - Δόξα Δράμας Football League

17:00 ΕΡΤ2 Ελλάδα – Ισραήλ Προκριματικά Eurobasket Γυναικών

Φτιάξτο Μόνος Σου!!!

17:30 ΕΡΤ Play1 Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ε.Κ. Volleyleague ανδρών

18:45 Eurosport 1 Ισπανία – Καναδάς Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U-17

19:00 Novasports 5HD Χίμκι – Μπούντουτσνοστ EuroLeague

19:00 Novasports 3HD Ζενίτ – Τρέντο Eurocup

19:30 Novasports 2HD Προμηθέας Πατρών - Βίρτους Μπολόνια Basketball Champions League

19:45 Novasports 4HD ΤΣΣΚΑ – Ζάλγκιρις EuroLeague

20:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – Σπαντάου LEN Champions League

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ράιν Νέκαρ- Βέσπρεμ VELUX EHF Champions League Χάντμπολ

21:00 Novasports 1HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μπαρτσελόνα EuroLeague

21:30 ΕΡΤ3 Τενερίφη – ΠΑΟΚ Basketball Champions League

21:45 Eurosport 1 Γερμανία – ΗΠΑ Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών U-17

 

21:45 Novasports 2HD Αρμάνι Μιλάνο – Μπασκόνια EuroLeague

 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 18/11/2018

Αναλυτικά:

 

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αγγλία-Κροατία UEFA Nations League

Φτιάξτο Μόνος Σου!!!

17:00 ΕΡΤ2 Άρης – Περιστέρι Basket League, παράλληλες μεταδόσεις
18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ολυμπιακός Basket League
18:00 COSMOTE SPORT 8 HD Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa
19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαν Μαρίνο-Λευκορωσία UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μολδαβία-Λουξεμβούργο UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βόρειος Ιρλανδία-Αυστρία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD -Βοσνία Ερζεγοβίνη Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ελβετία-Βέλγιο UEFA Nations League

Κέρδισε 170€! Μπές στη κλήρωση!

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ουγγαρία-Φινλανδία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάδα-Εσθονία UEFA Nations League
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Minnesota Timberwolves-Memphis Grizzlies NBA Regular Season
 
 
 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 17/11/2018
Αναλυτικά:
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Boston Celtics-Toronto Raptors NBA Regular Season
14:00 ΕΡΤ2 Βουλιαγμένη – Γλυφάδα Πρωτάθλημα Πόλο Ανδρών
15:00 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – Τρίκαλα Football League
15:45 ΕΡΤ2 Χολαργός – Προμηθέας Basket League, παράλληλες μεταδόσεις
15:45 ΕΡΤ2 Πανιώνιος – Ρέθυμνο Basket League, παράλληλες μεταδόσεις
15:45 ΕΡΤ2 Λαύριο – Κολοσσός Basket League, παράλληλες μεταδόσεις
15:45 ΕΡΤ2 Ήφαιστος Λήμνου – ΠΑΟΚ Basket League, παράλληλες μεταδόσεις
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σερβία-Μαυροβούνιο UEFA Nations League 
18:00 ΕΡΤ2Κύμη – ΑΕΚ Basket League

Κέρδισε 170€! Μπές στη κλήρωση!

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάλτα-Κόσοβο UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αζερμπαϊτζάν-Νήσοι Φερόε UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τουρκία-Σουηδία UEFA Nations League
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ανδόρα-Μάλαγα ACB Liga Endesa
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ρουμανία-Λιθουανία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Αλβανία-Σκωτία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία-Πορτογαλία UEFA Nations League
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 16/11/2018
Αναλυτικά:
 
03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Houston Rockets-Golden State Warriors NBA Regular Season
18:00 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Αυστρία Αγώνας μπαράζ Euro U21
19:30 Novasports 1HD Αναντολού Εφές - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague
20:00 Novasports 4HD Ζάλγκιρις – Μπαρταελόνα EuroLeague
21:30 Novasports 3HD Μπάγερν – ΤΣΣΚΑ EuroLeague
21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Γιβραλτάρ-Αρμενία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Σλοβενία-Νορβηγία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σλοβακία-Ουκρανία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ουαλία-Δανία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Κύπρος-Βουλγαρία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ολλανδία-Γαλλία UEFA Nations League
22:00 Novasports 2HD Γκραν Κανάρια – Μακάμπι EuroLeague
 
 
 
 
 
 
 


 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 15/11/2018

Η πρώτη του Άγγελου Αναστασιάδη ως προπονήτη, στο παιχνίδι της Εθνικής μας ομάδας ποδοσφαίρου με αντίπαλο τη Φινλανδία για το Nations League και η αναμέτρηση του Ολυμπιακού κόντρα στη Φενέρμπαχτσε για την Εuroleague ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. Καλή επιτυχία στην Εθνική μας!

Αναλυτικά:

 

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Minnesota Timberwolves-New Orleans Pelicans NBA Regular Season
 
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Καζακστάν-Λετονία UEFA Nations League
19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Πολωνία-Τσεχία Διεθνής Φιλικός Αγώνας
19:15 Novasports 1HD Νταρουσάφακα - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague
20:00 Novasports 3HD Μπούντουτσνοστ – Μπασκόνια EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Ολυμπιακός – Φενέρμπαχτσε EuroLeague
21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Γερμανία-Ρωσία Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστρία-Βοσνία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Βέλγιο-Ισλανδία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κροατία-Ισπανία UEFA Nations League
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ουγγαρία-Εσθονία UEFA Nations League

Μεγάλη προσφορά σε υγρά αναπλήρωσης ηλεκτρονικού τσιγάρου!

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, Open TV Ελλάδα-Φινλανδία UEFA Nations League
 

Κέρδισε 170€! Μπές στη κλήρωση!

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Χίμκι EuroLeague

 

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αγγλία-ΗΠΑ Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 14/11/2018
Αναλυτικά:
 

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Denver Nuggets-Houston Rockets NBA Regular Season

 

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD Εργοτέλης-ΠΑΟΚ Κύπελλο Ελλάδας

19:30 Novasports 2HD ΠΑΟΚ - Φρίμπουργκ Basketball Champions League

20:00 Novasports 1HD Ερυθρός Αστέρας – Μονακό Eurocup

20:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ελβετία-Κατάρ Διεθνής Φιλικός Αγώνας

21:00 Novasports 3HD Μπάμπεργκ - Χάποελ Ιερουσαλήμ Basketball Champions League

21:30 Novasports 4HD Φουενλαμπράδα – Νίμπουρκ Basketball Champions League

 

21:30 Novasports 2HD Βίρτους Μπολόνια – Στρασβούργο Basketball Champions League

 




 

 

 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 13/11/2018

Αναλυτικά:

 

 

02:30 COSMOTE SPORT 4 HD Toronto Raptors-New Orleans Pelicans NBA Regular Season

19:00 ΕΡΤ2-Novasports 1HD Νεπτούνας - Προμηθέας Πατρών Basketball Champions League

19:30 Novasports 2HD ΑΕΚ – Λιετκαμπέλις Basketball Champions League

20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φρανκφούρτη-ΠΑΟΚ CEV Champions League βόλεϊ

21:30 Novasports 1HD Βενέτσια – Ναντέρ Basketball Champions League

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας 12/11/2018

 

 

Το ματς Απόλλων Σμύρνης – Άρης για τη Super League ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά:

17:00 ΕΡΤ2 Πανιώνιος - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Basket League

19:00 ΕΡΤ1 Απόλλων Σμύρνης – Άρης Super League

20:55 Eurosport 1 Σνούκερ: Όπεν Βόρειας Ιρλανδίας

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ-Ντάρμσταντ

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 11/11/2018

Αναλυτικά:

 

16:00 ΕΡΤ HD Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου Basket League

16:00 Novasports 24 HD Έμπολι – Ουντινέζε Serie A

16:00 Novasports 4HD Ρόμα – Σαμπντόρια Serie A

16:15 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Έβερτον Premier League

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας VTB United League

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία-Λεβερκούζεν Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV - Αερωπός Έδεσσας Handball Premier

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κίελο-Γκέπινγκεν Bundesliga Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Λαύριο Aegean Cargo Basket League

Μεγάλη προσφορά σε υγρά αναπλήρωσης ηλεκτρονικού τσιγάρου!

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Μπέτις LaLiga Santander

17:15 Novasports 3HD ΠΑΟΚ – Παναιτωλικός Super League

Μεγάλη προσφορά σε υγρά αναπλήρωσης ηλεκτρονικού τσιγάρου!

18:00 Novasports 5HD Μαρσέιγ – Ντιζόν Ligue 1

 

18:00 Novasports 4HD Αούστρια Βιέννης – Σάλτσμπουργκ Αυστριακό πρωτάθλημα

18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

18:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 Βραζιλία 

19:00 ΕΡΤ1 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης Super League

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ TBF Basketball Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε Bundesliga

19:00 Novasports 2HD Σασουόλο – Λάτσιο Super League

19:10 ΕΡΤ2 FORMULA 1 Βραζιλία 

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Τοντέλα-Μπενφίκα Liga NOS

19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Σεβίλλη-Εσπανιόλ LaLiga Santander

19:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Super League

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

21:00 OPEN TV Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ Τελικός Copa Libertadores

21:30 Novasports 2HD Μίλαν – Γιουβέντους Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες Liga NOS

22:00 Novasports 3HD Μονακό - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

 

22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς-Σάρλοτ Χόρνετς NBA

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 9/11/2018
 
Αναλυτικά:
 
 
18:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 Grande do Brazil
 
19:00 Novasports 1HD Χίμκι – Μπαρτσελόνα EuroLeague
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Πάντερμπορν-Κίελο Bundesliga 2
20:00 Novasports 5HD Μπούντουτσνοστ – Ζάλγκιρις EuroLeague
21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ολυμπιακός EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ανόβερο-Βόλφσμπουργκ Bundesliga
21:30 Novasports 4HD Μπασκόνια – Φενέρμπαχτσε EuroLeague
21:30 Novasports 3HD Φροζινόνε – Φιορεντίνα Serie A
21:45 Novasports 24 HD Σέφιλντ Γιουνάιτεντ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ
21:45 Novasports 1HD Λιλ – Στρασβούργο Ligue 1
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε-Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander

 

 

 

 

 

 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 8/11/2018
Αναλυτικά:
 
 
Τα ματς Βίντι-ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ για τους ομίλους του Europa League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. 
 
05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA 
17:50 COSMOTE SPORT 9 HD Αστάνα-Γιάμπλονετς UEFA Europa League
17:50 COSMOTE SPORT 3 HD Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Ακχίσαρσπορ-Σεβίλλη UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Γκενκ-Μπεσίκτας UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Λάτσιο-Μαρσέιγ UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Απόλλων Λεμεσού-Άιντραχτ Φρανκφούρτης UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Τσέλσι UEFA Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Βίντι-ΠΑΟΚ UEFA Europa League
21:00 Novasports 4HD Μπάγερν Μονάχου – Νταρουσάφακα EuroLeague
21:05 Novasports 1HD Μακάμπι - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague
21:45 Novasports 3HD Αρμάνι Μιλάνο – ΤΣΣΚΑ EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σέλτικ-Λειψία UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν-Ζυρίχη UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λουντογκόρετς-ΑΕΚ Λάρνακας UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Άρσεναλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Μίλαν UEFA Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ UEFA Europa League
22:45 Novasports 2HD Γκραν Κανάρια - Αναντολού Εφές EuroLeague
 
 
 


 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 7/11/2018
Αναλυτικά:

18:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός - Ντιναμό Κουρσκ EuroLeague μπάσκετ γυναικών

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ολυμπιακός-Ντίκιρχ CEV Challenge Cup βόλεϊ Γυναικών

18:30 COSMOTE SPORT 7 HD ΠΑΟΚ-Φρανκφούρτη CEV Champions League βόλεϊ

19:30 Novasports 2HD ΑΕΚ – Φουενλαμπράδα Basketball Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Βαλένθια-Γιουνγκ Μπόις UEFA Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Ρόμα UEFA Champions League

21:30 Novasports 3HD Στρασβούργο - Προμηθέας Πατρών Basketball Champions League

21:30 Novasports 2HD Αβελίνο – Μπάνβιτ Basketball Champions League

21:45 Novasports 1HD Ουνικάχα Μάλαγα - Ρίτας Βίλνιους EuroCup

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γιουβέντους-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λιόν-Χόφενχαϊμ UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάντσεστερ Σίτι-Σαχτάρ Ντονέτσκ UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βικτόρια Πλζεν-Ρεάλ Μαδρίτης UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπενφίκα-Άγιαξ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου-ΑΕΚ UEFA Champions League

Μεγάλη προσφορά σε υγρά αναπλήρωσης ηλεκτρονικού τσιγάρου!

 

 

 




 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 6/11/2018
 
Αναλυτικά:
 

02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ιντιάνα Πέισερς – Χιούστον Ρόκετς NBA 

19:30 Novasports 1HD Οπάβα – ΠΑΟΚ Basketball Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Μονακό-Μπριζ UEFA Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Ερυθρός Αστέρας-Λίβερπουλ UEFA Champions League

21:00 Novasports 3HD Αντβέρπ – Μπάμπεργκ Basketball Champions League

21:00 Novasports 2HD Βόννη – Βενέτσια Basketball Champions League

21:30 Novasports 1HD Τενερίφη - Χάποελ Χολόν Basketball Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο-Λοκομοτίβ Μόσχας UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε-Γαλατάσαραϊ UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τότεναμ-Αϊντχόφεν UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Νάπολι-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ίντερ-Μπαρτσελόνα UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Ντόρτμουντ UEFA Champions League

 
 
 
 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 4/11/2018

 

Αναλυτικά:

 

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ-Σαν Πάουλι Bundesliga 2

 
15:00 ΕΡΤ3 Κέρκυρα – Ηρακλής Football League
 
15:30 Novasports 4HD Σάλτσμπουργκ – Μάτερσμπουργκ Αυστριακό πρωτάθλημα
 
16:00 Novasports 5HD Κιέβο Βερόνα – Σασουόλο Serie A
 
16:00 Novasports 3HD Σαμπντόρια – Τορίνο Serie A
 
16:00 Novasports 1HD Πάρμα – Φροζινόνε Serie A
 
16:00 ΕΡΤ1 Ολυμπιακός - Κολοσσός Ρόδου Κύπελλο Ελλάδας
 
16:15 Eurosport 1 Μαραθώνιος Νέας Υόρκης Μαραθώνιος
 
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga
 
17:00 ΕΡΤ3 Δούκας – ΠΑΟΚ Πρωτάθλημα Χάντμπολ
 
17:15 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Λαμία Super League
 
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Λεβάντε LaLiga Santander
 
17:45 Novasports 4HD Φέγενοορντ – Φένλο Eredivisie
 
18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Κρίσταλ Πάλας Premier League
 
18:30 Novasports 5HD ΑΙΚ Στοκχόλμης – Σούντσβαλ Σουηδικό πρωτάθλημα
 
19:00 Novasports 3HD Μπολόνια – Αταλάντα Serie A
 
19:00 ΕΡΤ1 Άρης – Ολυμπιακός Super League
 
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
 
19:30 Novasports 1HD ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης Super League
 
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga NOS
 
19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ουέσκα-Χετάφε LaLiga Santander
 
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Σεβίλλη LaLiga Santander
 
20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπασκόνια-Βαλένθια ACB Liga Endesa
 
21:30 Novasports 2HD Ουντινέζε – Μίλαν Serie A
 
21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Θέλτα LaLiga Santander
 
22:00 Novasports 1HD Μονπελιέ – Μαρσέιγ Ligue 1
 
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Milwaukee Bucks-Sacramento Kings NBA Regular Season
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 3/11/2018
Αναλυτικά:

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο-Ίνγκολσταντ Bundesliga 2

 

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές-Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander

 

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπόρνμουθ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

 

16:00 Novasports 2HD Ίντερ – Τζένοα Serie A

 

16:00 ΕΡΤ1 Ατρόμητος – ΠΑΟΚ Super League

 

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ-Νυρεμβέργη Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε-Ανόβερο Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λεβερκούζεν-Χόφενχαϊμ Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ-Ντόρτμουντ Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ Bundesliga

 

17:00 Novasports 3HD Ρόδεραμ – Σουόνσι Championship

 

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Ολυμπιακός Volleyleague ανδρών

 

17:15 Novasports 1HD Πανιώνιος – Παναιτωλικός Super League

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Βαγιαδολίδ LaLiga Santander

 

18:00 Novasports 4HD Λιόν – Μπορντό Ligue 1

 

18:00 ΕΡΤ2 ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Κύπελλο Ελλάδας μπάσκετ

 

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Ρόμα Serie A

 

19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός – ΑΕΚ Super League

 

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Philadelphia 76ers-Detroit Pistons NBA Regular Season

 

19:30 Novasports 5HD Αϊντχόφεν – Φίτεσε Eredivisie

 

19:30 Novasports 1HD Στόουκ – Μίντλεσμπρο Championship

 

19:30 Novasports 2HD Λεβαδειακός – ΑΕΛ Super League

 

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου-Λειψία Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια-Τζιρόνα LaLiga Santander

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ-Λίβερπουλ Premier League

 

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μαρίτιμο-Πόρτο Liga NOS

 

21:00 Novasports 3HD Ρεμς – Μονακό Ligue 1

 

21:30 Novasports 2HD Άγιαξ – Βίλεμ Eredivisie

 

21:30 Novasports 1HD Γιουβέντους – Κάλιαρι Serie A

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο-Μπαρτσελόνα LaLiga Santander

 

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς-Τότεναμ Premier League

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 2/11/2018
Αναλυτικά:
09:00 COSMOTE SPORT 5 HD MotoGP Malaysia Motorcycle Grand Prix, Ελεύθερες Δοκιμές 
17:15 ΕΡΤ2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γυμναστικής, Τελικός Κρίκων Ενόργανη Γυμναστική
19:00 Novasports 2HD Χίμκι - Γκραν Κανάρια EuroLeague
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Γκρόιτερ Φιρτ-Μπόχουμ Bundesliga 2
20:00 Novasports 1HD Μπούντουτσνοστ - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague
20:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague
21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
21:30 Novasports 2HD Νάπολι – Έμπολι Serie A
21:45 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ Ligue 1
21:45 Novasports 5HD Αρμάνι Μιλάνο - Αναντολού Εφές EuroLeague
21:45 Novasports 24 HD Άστον Βίλα – Μπόλτον Championship
22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα-Μορεϊρένσε Liga NOS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 1/11/2018
Αναλυτικά:
 
15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου Kύπελλο Ελλάδας
 
15:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κασσιόπη ΑΟ-Ξάνθη Kύπελλο Ελλάδας
 
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Παναχαϊκή -Ολυμπιακός Kύπελλο Ελλάδας
 
18:00 Novasports 5HD Ροστόφ – Ζενίτ Ρωσικό Κύπελλο
 
19:00 Novasports 2HD ΤΣΣΚΑ – Ολυμπιακός EuroLeague
 
19:30 Novasports 3HD Μπασκόνια – Νταρουσάφακα EuroLeague
 
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου Kύπελλο Ελλάδας
 
19:45 Novasports 1HD Φενέρμπαχτσε – Μπάγερν EuroLeague
 
20:00 Novasports 4HD Έστερσουντς - ΑΪΚ Στοκχόλμης Σουηδικό πρωτάθλημα
 
21:45 Novasports 3HD Μάντσεστερ Σίτι – Φούλαμ Carabao Cup
 
22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Μακάμπι EuroLeague
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 31/10/2018
Αναλυτικά:
 

15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Πόντου – Πανιώνιος Κύπελλο Ελλάδας

 

15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κισσαμικός ΜΓΣ-Παναιτωλικός Kύπελλο Ελλάδας

 

15:00 COSMOTE SPORT 1 HD Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ Kύπελλο Ελλάδας

 

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπουγιουκσεχίρ-ΠΑΟΚ CEV Champions League βόλεϊ

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Άρης-Αήττητος Σπατών Kύπελλο Ελλάδας

 

17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Ηρακλής ΑΕΠ-Ατρόμητος Αθ. 1923 Kύπελλο Ελλάδας

 

19:30 ΕΡΤ2 Προμηθέας – Μπεσίκτας Basketball Champions League

 

19:30 Novasports 1HD Νίμπουρκ – Αντβέρπ Basketball Champions League

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΟ Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης Kύπελλο Ελλάδας

 

19:45 Novasports 5HD Νις – Οσέρ Γαλλικό Λιγκ Καπ

 

21:30 Novasports 2HD Μίλαν – Τζένοα Serie A (εξ αναβολής ματς)

 

21:45 Novasports 4HD Άρσεναλ – Μπλάκπουλ Carabao Cup

 

21:45 Novasports 3HD Τσέλσι – Ντέρμπι Carabao Cup

 

 

21:45 Novasports 1HD Γουέστ Χαμ – Τότεναμ Carabao Cup

 

 

 

 

 




 

 

 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 30/10/2018
 
Αναλυτικά:
 
 
02:00 COSMOTE SPORT 4 HD Milwaukee Bucks-Toronto Raptors NBA Regular Season
 
15:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΟΦΗ-Νίκη Βόλου Κύπελλο Ελλάδας
 
17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβαδειακός ΑΠΟ-Άρης Αβάτου Κύπελλο Ελλάδας
 
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΛ-Ηρόδοτος ΠΑΣΑ Κύπελλο Ελλάδας
 
19:30 Novasports 2HD ΠΑΟΚ – Ναντέρ Basketball Champions League
 
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λαμία 1964-Βόλος ΝΠΣ Kύπελλο Ελλάδας
 
20:00 Novasports 5HD Ερυθρός Αστέρας – Γαλατάσαραϊ Eurocup
 
21:30 Novasports 4HD Βίρτους Μπολόνια – Μπαϊρόιτ Basketball Champions League
 
21:30 Novasports 1HD Ντιζόν – ΑΕΚ Basketball Champions League
 
21:45 Novasports 2HD Μπέρτον - Νότιγχαμ Φόρεστ Carabao Cup
 
22:05 Novasports 3HD Στρασβούργο – Λιλ Γαλλικό Λιγκ Καπ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας 29/10/2018

Αναλυτικά:

 
 
03:30 COSMOTE SPORT 4 HD Los Angeles Clippers-Washington Wizards NBA 
12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Paris Τένις
17:00 ΕΡΤ2 Άρης – Ολυμπιακός Basket League
17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Ρέθυμνο Cretan Kings Basket League 
19:00 ΕΡΤ2 ΑΕΚ – Παναθηναϊκός Volley League 
19:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα Super League
19:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός - Απόλλων Σμύρνης Super League
20:00 Novasports 4HD ΑΙΚ Στοκχόλμης – Μάλμε Σουηδικό πρωτάθλημα
21:30 Novasports 3HD Λάτσιο – Ίντερ Serie A
21:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός Super League
21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπόχουμ-Ρέγκενσμπουργκ Bundesliga 2
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Τότεναμ-Μάντσεστερ Σίτι Premier League
 
 


 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 28/10/2018
 
Αναλυτικά:
 
03:30 COSMOTE SPORT 4 HD San Antonio Spurs-Los Angeles Lakers NBA 
03:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Grand Prix Αυστραλίας
05:00 COSMOTE SPORT 8 HD UFC Fight: Volkan Oezdemir “No Time”-Anthony Smith “Lion Heart” 
13:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Ισπανία
13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε-Μπέτις LaLiga Santander
13:30 Novasports 1HD Σασουόλο – Μπολόνια Serie A
13:30 COSMOTE SPORT 9 HD WTA Finals Singapore, Τελικός Τένις
13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπαρτσελόνα-Μπανταλόνα ACB Liga Endesa
14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Χίμκι-Ούνικς Καζάν VTB United League
14:30 COSMOTE SPORT 3 HD Νυρεμβέργη-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga
15:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 Erste Bank Open, Τελικός Τένις
15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας-Άρσεναλ Premier League
15:30 Novasports 1HD Άγιαξ – Φέγενοορντ Eredivisie
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Swiss Indoors Basel, Τελικός Τένις
16:00 Novasports 5HD ΣΠΑΛ – Φροζινόνε Serie A
16:00 Novasports 4HD Τζένοα – Ουντινέζε Serie A
16:00 Novasports 3HD Κάλιαρι - Κιέβο Βερόνα Serie A
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία-Σάλκε Bundesliga
17:00 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Σκόπια Χάντμπολ
17:15 Novasports 2HD Πανιώνιος – Ατρόμητος Super League
17:15 COSMOTE SPORT 1 HD Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander
18:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Έβερτον Premier League
18:00 Novasports 4HD Λασκ – Σάλτσμπουργκ Αυστριακό πρωτάθλημα
19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν Bundesliga
19:00 ΕΡΤ1 Παναιτωλικός – Αστέρας Super League
19:00 Novasports 3HD Μίλαν – Σαμπντόρια Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πόρτο-Φεϊρένσε Liga NOS
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αλαβές-Βιγιαρεάλ LaLiga Santander
19:30 Novasports 1HD ΑΕΚ – Άρης Super League
20:30 COSMOTE SPORT 6 HD Εστουντιάντες-Μπασκόνια ACB Liga Endesa
20:30 COSMOTE SPORT 7 HD NASCAR Cup Series Martinsville First Data 500
20:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 Μεξικό
21:10 ΕΡΤ2 FORMULA 1 Μεξικό
21:30 Novasports 2HD Νάπολι – Ρόμα Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα Liga NOS
22:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1
 
 
 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 27/10/2018
 
 
Αναλυτικά:

 

08:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix Μηχανοκίνητος αθλητισμός

11:00 COSMOTE SPORT 9 HD WTA Finals Singapore, Ημιτελικοί Τένις

11:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Ισπανία Μηχανοκίνητος αθλητισμός

14:00 ΕΡΤ2 ΠΑΟΚ – Φάληρο Α1 πόλο ανδρών

14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κολονία-Χάιντενχαϊμ Bundesliga

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τζιρόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο LaLiga Santander

14:30 Novasports 1HD Μίντλεσμπρο – Ντέρμπι Championship

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 Erste Bank Open, Ημιτελικοί Τένις

15:15 COSMOTE SPORT 5 HD Γκαζιαντέπ-Φενερμπαχτσέ TBF Basketball Super League

15:45 ΕΡΤ2 Basket League Αγώνες 4ης αγωνιστικής

15:45 ΕΡΤ Play1 Χολαργός – ΠΑΟΚ Basket League

16:00 Novasports 4HD Αταλάντα – Πάρμα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Ηρακλής Volley League

17:00 Novasports 3HD Μπόλτον – Χαλ Championship

17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο-Βαλένθια LaLiga Santander

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ-Κάρντιφ Premier League

17:15 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League

18:00 ΕΡΤ2 Προμηθέας – ΑΕΚ Basket League

18:00 Novasports 4HD Ανζέ – Λιόν Ligue 1

19:00 Novasports 1HD Έμπολι – Γιουβέντους Serie A

19:00 ΕΡΤ1 Λαμία – Λεβαδειακός Super League

19:30 Novasports 2HD Λιντς - Νότιγχαμ Φόρεστ Championship

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λεβάντε-Λεγανές LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη Bundesliga

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Έιμπαρ LaLiga Santander

19:30 Novasports 1HD Λέστερ-Γουέστ Χαμ Premier League

20:45 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Αϊντχόφεν Eredivisie

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 Μεξικό, Κατατακτήριες Δοκιμές

21:00 Novasports 1HD Μονακό – Ντιζόν Ligue 1

21:30 Novasports 2HD Τορίνο – Φιορεντίνα Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander

22:00 Eurosport 2 Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Καναδά Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

 

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπελενένσες-Μπενφίκα Liga NOS

 
 
 
 
 
 
 
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 26/10/2018
 

Αναλυτικά: 

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 Erste Bank Open Τένις

17:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 MEXICO, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μαγδεμβούργο-Αμβούργο Bundesliga 2

20:15 Novasports 3HD Νταρουσάφακα – Μπαρτσελόνα EuroLeague

21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Ζάλγκιρις EuroLeague

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ-Γκλάντμπαχ Bundesliga

21:45 Novasports 4HD ΚΠΡ - Άστον Βίλα Championship

21:45 Novasports 1HD Νιμ - Σεντ Ετιέν Ligue 1

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ-Εσπανιόλ LaLiga Santander

22:30 Novasports 3HD Γκραν Κανάρια – ΤΣΣΚΑ EuroLeague

 

 

 

 

 




Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 25/10/2018.

Αναλυτικά: 

04:30 COSMOTE SPORT 4 HD Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers NBA 

12:30 Eurosport 1 Ο Γύρος της Γαλλίας Ποδηλασία

19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Λειψία-Σέλτικ UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Ζυρίχη-Λεβερκούζεν UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD ΑΕΚ Λάρνακας-Λουντογκόρετς UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Άρσεναλ UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Μίλαν-Μπέτις UEFA Europa League

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Ντουντελάνζ-Ολυμπιακός UEFA Εuropa League

20:30 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Φενέρμπαχτσε EuroLeague 

21:00 Novasports 5HD Μπάγερν Μονάχου – Μπασκόνια EuroLeague

21:45 Novasports 3HD Αρμάνι Μιλάνο – Χίμκι EuroLeague

22:00 Novasports 2HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπούντουτσνοστ EuroLeague

22:00 Novasports 1HD Ολυμπιακός - Μακάμπι Τελ Αβίβ EuroLeague

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βιγιαρεάλ-Ραπίντ Βιέννης UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρέιντζερς-Σπαρτάκ Μόσχας UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σεβίλλη-Ακχίσασπορ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μαρσέιγ-Λάτσιο UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Απόλλων Λεμεσού UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τσέλσι-ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ UEFA Europa League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD ΠΑΟΚ-Βίντι UEFA Εuropa League, Φάση Ομίλων

 



 

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 24/10/2018

Αναλυτικά: 

04:00 COSMOTE SPORT 4 HD Denver Nuggets-Sacramento Kings NBA 

18:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΠΑΟΚ-Μπουγιουκσεχίρ CEV Champions League βόλεϊ

19:00 Novasports 4HD Λιετκαμπέλις – Νίμπουρκ Basketball Champions League

19:00 Novasports 3HD Μπεσίκτας – Στρασβούργο Basketball Champions League

19:30 Novasports 2HD ΑΕΚ – Μπάμπεργκ Basketball Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Μπριζ-Μονακό UEFA Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Αϊντχόφεν-Τότεναμ UEFA Champions League

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ράγιο Βαγεκάνο-Μπιλμπάο LaLiga Santander

20:30 Novasports 1HD Τσεντεβίτα - Λοκομοτίβ Κούμπαν Eurocup

21:00 Novasports 3HD Μπαϊρόιτ – Προμηθέας Basketball Champions League

21:30 Novasports 2HD Ντιζόν – Φουενλαμπράδα Basketball Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ-Σάλκε UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λοκομοτίβ Μόσχας-Πόρτο UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Παρί Σεν Ζερμέν-Νάπολι UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λίβερπουλ-Ερυθρός Αστέρας UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ-Ατλέτικο Μαδρίτης UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Ίντερ UEFA Champions League, Φάση Ομίλων

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 23/10/2018

Αναλυτικά: 

 

15:00 COSMOTE SPORT 7 HD AEK-Μπάγερν Μονάχου UEFA Youth League 

18:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 Erste Bank Open Τένις

19:45 ΕΡΤ3 Χολόν – ΠΑΟΚ Basketball Champions League

19:45 Novasports 1HD Χολόν – ΠΑΟΚ Basketball Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Γιούνγκ Μπόις-Βαλένθια UEFA Champions League

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΕΚ-Μπάγερν Μονάχου UEFA Champions League

21:30 Novasports 2HD Λε Μαν – Λούντβιγκσμπουργκ Basketball Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Χόφενχαϊμ-Λιόν UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ-Μάντσεστερ Σίτι UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Βικτόρια Πλζεν UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γιουβέντους UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άγιαξ-Μπενφίκα UEFA Champions League

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρόμα-ΤΣΣΚΑ Μόσχας UEFA Champions League

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 23/10/2018

Αναλυτικά: 

01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Cleveland Cavaliers-Atlanta Hawks NBA Regular Season

 

 

05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs NBA Regular Season

 

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Ήφαιστος Λήμνου Basket League

 

17:30 ΕΡΤ2 Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Volley League

 

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Ήφαιστος Λήμνου Basket League

 

19:00 ΕΡΤ HD Aτρόμητος - Αστέρας Τρίπολης Super League

 

21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Σασουόλο Serie A

 

21:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ντούισμπουργκ-Σαν Πάουλι Bundesliga 2

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Τζιρόνα LaLiga Santander

 

22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ-Λέστερ Premier League

 




Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 21/10/2018

Αναλυτικά: 

 

04:45 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Motul Grand Prix of Japan

 

05:30 COSMOTE SPORT 4 HD Los Angeles Lakers-Houston Rockets NBA Regular Season

 

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγιεκάνο-Χετάφε LaLiga Santander

 

13:30 Novasports 1HD Φροζινόνε – Έμπολι Serie A

 

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο-Μπόχουμ Bundesliga 2

 

15:30 Novasports 1HD Φέγενοορντ – Τσβόλε Eredivisie

 

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έρνεστς Γκουλμπίς - Στέφανος Τσιτσιπάς Τελικός τουρνουά Στοκχόλμης

 

16:00 Novasports 5HD Τζουργκάρντεν - ΑΪΚ Στοκχόλμης Σουηδικό πρωτάθλημα

 

16:00 Novasports 4HD Κιέβο Βερόνα – Αταλάντα Serie A

 

16:00 Novasports 3HD Μπολόνια – Τορίνο Serie A

 

16:00 Novasports 2HD Πάρμα - Λάτσιο Serie A

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου-Φράιμπουργκ Bundesliga

 

17:00 ΕΡΤ2 Πανιώνιος – Άρης Basket League

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ-Μπιλμπάο LaLiga Santander

 

17:30 COSMOTE SPORT Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Λαύριο Aegean Cargo Basket League

 

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Έβερτον-Κρίσταλ Πάλας Premier League

 

18:15 Novasports 2HD Λεβαδειακός – Ξάνθη Super League

 

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – Κάλιαρι Serie A

 

19:00 ΕΡΤ1 Άρης – ΠΑΟΚ Super League

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ-Μάιντς Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Εσπανιόλ LaLiga Santander

 

20:15 COSMOTE SPORT 9 HD Βαλένθια-Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa

 

20:30 Novasports 1HD ΟΦΗ – Ολυμπιακός Super League

 

20:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX

 

21:30 Novasports 2HD Ίντερ – Μίλαν Serie A

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Βαγιαδολίδ LaLiga Santander

 

22:00 Novasports 3HDΝις – Μαρσέιγ Ligue 1

 

 

 

 

 




 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 20/10/2018

Αναλυτικά: 

 

09:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Motul Grand Prix of Japan, Κατατακτήριες Δοκιμές

 

14:00 ΕΡΤ2 Βουλιαγμένη – Ολυμπιακός Πόλο Α1 Ανδρών

 

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελο-Κολονία Bundesliga 2

 

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Λεβάντε LaLiga Santander

 

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

 

15:45 ΕΡΤ2 Κολοσσός – Κύμη Basket League

 

15:45 ΕΡΤ2 Περιστέρι – Χολαργός Basket League

 

15:45 ΕΡΤ2 Ρέθυμνο – ΑΕΚ Basket League

 

16:00 Novasports 1HD Ρόμα – ΣΠΑΛ Serie A

 

16:00 ΕΡΤ HD Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Super League

 

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Άουγκσμπουργκ-Λειψία Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη-Χόφενχαϊμ Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Στουτγκάρδη-Ντόρτμουντ Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Βόλφσμπουργκ-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

 

17:00 ΕΡΤ3 Ηρακλής – Κηφισιά Volleyleague ανδρών

 

17:00 Novasports 2HD Μπρέντφορντ - Μπρίστολ Σίτι Championship

 

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι Premier League

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια-Λεγανές LaLiga Santander

 

18:00 Novasports 5HD Σάλτσμπουργκ - Βάκερ Ίνσμπρουκ Αυστριακό πρωτάθλημα

 

18:00 Novasports 4HD Παρί Σεν Ζερμέν – Αμιάν Ligue 1

 

18:00 ΕΡΤ2 ΠΑΟΚ – Προμηθέας Basket League

 

18:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ούνικς Καζάν-Ζιέλονα Γκόρα VTB United League

 

18:15 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός Super League

 

19:00 Novasports 2HD Γιουβέντους – Τζένοα Serie A

 

19:00 ΕΡΤ HD Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΚ Super League

 

19:30 Novasports 3HD Ντέρμπι - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Championship

 

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Χάντερσφιλντ-Λίβερπουλ Premier League

 

20:30 Novasports 1HD AEΛ - Λαμία Super League

 

20:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX. 3ες Ελεύθερες 

Δοκιμές

 

21:00 Novasports 4HD Στρασμπούρ – Μονακό Ligue 1

 

21:30 Novasports 2HD Ουντινέζε – Νάπολι Serie A

 

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τενερίφη-Εστουντιάντες ACB Liga Endesa

 

21:45 Novasports 3HD Χέρενφεν – Άγιαξ Eredivisie

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Σεβίλλη LaLiga Santander

 

23:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 PIRELLI UNITED STATES GRAND PRIX, Κατατακτήριες 

Δοκιμές

 

 

 

 

 

 

 


Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 19/10/2018

Αναλυτικά: 

05:30 COSMOTE SPORT 7 HD Portland Trail Blazers-Los Angeles Lakers NBA Regular Season

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης-Άουε Bundesliga 2

 

20:00 Novasports 3HD Χίμκι - Αναντολού Εφές EuroLeague

 

20:45 Novasports 4HD Ζάλγκιρις – Φενέρμπαχτσε EuroLeague

 

21:00 Novasports 1HD Ολυμπιακός - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague

 

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

 

21:45 Novasports 5HD Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Μίντλεσμπρο Championship

 

21:45 Novasports 2HD Λιόν – Νιμ Ligue 1

 

22:00 Novasports 3HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπασκόνια EuroLeague

 

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Θέλτα-Αλαβές LaLiga Santander

 

 

 

 



 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 18/10/2018

Αναλυτικά:

 

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Houston Rockets-New Orleans Pelicans NBA Regular Season

20:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ – Νταρουσάφακα EuroLeague

21:00 Novasports 3HD Μπούντουτσνοστ – Μακάμπι EuroLeague

21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Γκραν Κανάρια EuroLeague

22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Μπάγερν EuroLeague

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 17/10/2018

Αναλυτικά:

 

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Boston Celtics-Philadelphia 76ers NBA Regular Season

05:30 COSMOTE SPORT 7 HD Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder NBA Regular Season

19:00 Novasports 5HD Ρίτας Βίλνιους – Φρανκφούρτη Eurocup

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΠΑΟΚ-Καζιντσμπάρτσκα CEV Champions League βόλεϊ

19:30 Novasports 1HD Προμηθέας Πατρών – Ολίμπια Basketball Champions League

20:00 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις EuroLeague

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ-Μαγδεμβούργο DHB Cup Χάντμπολ

20:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε – Χίμκι EuroLeague

21:00 Novasports 5HD Μπάμπεργκ – Ντιζόν Basketball Champions League

21:45 Novasports 1HD Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague

21:45 Novasports 2HD Μπασκόνια – Ολυμπιακός EuroLeague

 

 


 


 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 16/10/2018

Αναλυτικά:

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Καζακστάν-Ανδόρα UEFA Nations League

 

19:00 Novasports 4HD Μπάνβιτ - Λε Μαν Basketball Champions League

 

19:00 Eurosport 1 Γερμανία – Ιρλανδία Προκριματικά Euro Κ-21

 

19:30 Novasports 3HD ΠΑΟΚ – Βόννη Basketball Champions League

 

19:30 Novasports 2HD Νίμπουρκ – ΑΕΚ Basketball Champions League

 

20:15 Novasports 5HD Νταρουσάφακα – Μπούντουτσνοστ EuroLeague

 

21:05 Novasports 4HD Μακάμπι – ΤΣΣΚΑ EuroLeague

 

21:30 Novasports 3HD Βίρτους Μπολόνια – Οστάνδη Basketball Champions League

 

21:30 Novasports 1HD Μπάγερν Μονάχου - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague

 

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Σουηδία-Σλοβακία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Δανία-Αυστρία Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

 

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Βέλγιο-Ολλανδία Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

 

21:45 COSMOTE SPORT 6 HDΟυκρανία-Τσεχία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Νορβηγία-Βουλγαρία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ιρλανδία-Ουαλία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σλοβενία-Κύπρος UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 1 HDΓαλλία-Γερμανία UEFA Nations League

 

22:00 Novasports 2HD Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα EuroLeague

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας 15/10/2018 

Ο αγώνας της Ελλάδας κόντρα στη Φιλανδία είναι αυτός που ξεχωρίζει στα σημερινά παιχνίδια. Καλή επιτυχία στην Εθνική μας!

Αναλυτικά:

19:30 Eurosport 2 Youth Olympic Summer Games Στίβος

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Εσθονία – Ουγγαρία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ισπανία-Αγγλία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία-Μολδαβία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Βοσνία-Βόρειος Ιρλανδία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ισλανδία-Ελβετία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, Epsilon TV Φινλανδία-Ελλάδα UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Λουξεμβούργο-Σαν Μαρίνο UEFA Nations League

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 14/10/2018

Αναλυτικά:

 

00:00 Eurosport 2 DC United - FC Dallas MLS

 

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Tελικός Τένις

 

13:00 Eurosport 1 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Τουρκίας 6η διαδρομή 

 

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα ACB Liga Endesa

 

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Φούσε Βερολίνου-Λέμγκο Bundesliga Χάντμπολ

 

15:00 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, τελικός 

 

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD Χίμκι-Κάλεφ VTB United League

 

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ρουμανία-Σερβία UEFA Nations League

 

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ούνιξ Καζάν-Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νήσοι Φαρόε-Κόσοβο UEFA Nations League

 

19:00 ΕΡΤ2 Κύμη – Ολυμπιακός Basket League

 

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σκωτία-Πορτογαλία Φιλικό

 

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αζερμπαϊτζάν-Μάλτα UEFA Nations League

 

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρωσία-Τουρκία UEFA Nations League

 

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές-Νταρουσάφακα Basketball Super League

 

20:00 Eurosport 2 Youth Olympic Summer Games Στίβος

 

20:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μάλαγα-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

 

20:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μάλαγα-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

 

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Πολωνία-Ιταλία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Λιθουανία-Μαυροβούνιο UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ισραήλ-Αλβανία UEFA Nations League

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 13/10/2018

Αναλυτικά:

 

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις

14:00 ΕΡΤ2 A1 Ανδρών Πόλο

15:00 Eurosport 1 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Τουρκίας 5η διαδρομή

15:00 Eurosport 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, ημιτελικοί

15:45 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σλοβακία-Τσεχία UEFA Nations League

17:00 Eurosport 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, ημιτελικοί

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ - Αερωπός Εδεσσας Πρωτάθλημα Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ-ΠΑΟΚ Basket League

18:00 ΕΡΤ2 Άρης – Παναθηναϊκός Basket League

18:30 ΕΡΤ3 7ος Νυχτερινός ημιμαραθώνιος Θεσσαλονίκη

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νορβηγία-Σλοβενία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λετονία-Καζακστάν UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία-Ανδόρρα UEFA Nations League

21:00 Eurosport 2 Minnesota United - Colorado Rapids MLS

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βουλγαρία-Κύπρος UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ολλανδία-Γερμανία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ιρλανδία-Δανία UEFA Nations League

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 12/10/2018

Η μάχη της εθνικής μας ξεχωρίζει σήμερα κόντρα στην Ουγγαρία!

Αναλυτικά:

 

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΕΚ – Λαμία Κύπελλο Ελλάδας

19:45 Novasports 4HD Μπούντουτσνοστ - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague

20:00 Novasports 1HD Χίμκι – Ολυμπιακός EuroLeague

20:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις – Μπασκόνια EuroLeague

20:45 Novasports 2HD Φενέρμπαχτσε - Γκραν Κανάρια EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Εσθονία-Φινλανδία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Μολδαβία-Σαν Μαρίνο UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία-Λουξεμβούργο UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστρία-Βόρειος Ιρλανδία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Βέλγιο-Ελβετία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κροατία-Αγγλία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάδα-Ουγγαρία UEFA Nations League

 

 

 





 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 11/10/2018

Αναλυτικά:

 

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις

20:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ – Μπαρτσελόνα EuroLeague

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τουρκία-Βοσνία Ερζεγοβίνη Φιλικό

21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μακάμπι EuroLeague

21:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Ισραήλ-Σκωτία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Πολωνία-Πορτογαλία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ουαλία-Ισπανία Φιλικό 

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Λιθουανία-Ρουμανία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μαυροβούνιο-Σερβία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρωσία-Σουηδία UEFA Nations League

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Νταρουσάφακα EuroLeague

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλλία-Ισλανδία Φιλικό

 




 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 10/10/2018

Αναλυτικά:

 

 

19:30 ΕΡΤ2 ΑΕΚ - Χάποελ Ιερουσαλήμ Basketball Champions League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD VEF Ρίγα-Πάρμα VTB United League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ράιν Νέκαρ-Κρίστιασταντ VELUX EHF Champions League 

20:00 Novasports 3HD Άνκαρα – Βαλένθια Eurocup

21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλβανία-Ιορδανία Φιλικό

21:00 Novasports 2HD Μπάμπεργκ – Φουενλαμπράντα Basketball Champions League

21:30 Novasports 1HD Οστάνδη - Προμηθέας Πατρών Basketball Champions League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία-Ουκρανία Φιλικό

 

 

 





Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 9/10/2018

Αναλυτικά:

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις

18:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – Βίσλα FIBA Euroleague Γυναικών

19:00 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, 1ος γύρος 

20:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, 1ος γύρος 

21:30 Novasports 3HD Τενερίφη – Βόννη Basketball Champions League

21:30 Novasports 1HD Ντιζόν – Νίμπουρκ Basketball Champions League

21:30 Novasports 2HD Βενέτσια – ΠΑΟΚ Basketball Champions League

22:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, 1ος γύρος

 

 





 

 

 

 

 

 

 

Αναλυτικά:

 

11:00 ΕΡΤ2 11o Διεθνές Σιρκουί Καρτ

13:00 Novasports 4HD Γκολφ Ryder Cup 3η ημέρα

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Τζιρόνα LaLiga Santander

13:30 Novasports 1HD Μπολόνια – Ουντινέζε Serie A

13:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βέτσλαρ-Ράιν Νέκαρ Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο-Σαν Πάουλι Bundesliga 2

16:00 ΕΡΤ1 Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος Super League

16:00 Novasports 5HD Ντάλκουρντ - ΑΪΚ Στοκχόλμης Σουηδικό πρωτάθλημα

16:00 Novasports 3HD Φροζινόνε – Τζένοα Serie A

16:00 Novasports 2HD Κιέβο Βερόνα – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Αταλάντα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ανόβερο Bundesliga

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Βαγιαδολίδ LaLiga Santander

17:45 Novasports 24 HD Φέγενοορντ – Φίτεσε Eredivisie

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κάρντιφ-Μπέρνλι Premier League

18:15 Novasports 2HD Λεβαδειακός – Ατρόμητος Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ-Φράιμπουργκ Bundesliga

19:00 Novasports 3HD Πάρμα – Έμπολι Serie A

19:00 ΕΡΤ1 Άρης - Αστέρας Τρίπολης Super League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε-Αλαβές LaLiga Santander

20:15 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Τενερίφη ACB Liga Endesa

20:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League

21:30 Novasports 3HD Σασουόλο – Μίλαν Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Λεγανές LaLiga Santander

22:00 Novasports 2HD Λιλ – Μαρσέιγ Ligue 1

 




Ποδοσφαίρο να φαν και οι... κότες για σήμερα Σάββατο! Πανδαισία!

Αναλυτικά:

 

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Τζιρόνα LaLiga Santander

13:00 ΕΡΤ2 11o Διεθνές Σιρκουί Καρτ

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντούισμπουργκ – Ρένγκενσμπουργκ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια LaLiga Santander

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 Novasports 1HD Ρόμα – Λάτσιο Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χόφενχαϊμ-Λειψία Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στουτγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σάλκε-Μάιντς Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός - ΑΣΕ Δούκα Πρωτάθλημα Χάντμπολ

17:00 Novasports 2HD Χαλ – Μίντλεσμπρο Championship

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ-Γουότφορντ Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Μπιλμπάο LaLiga Santander

18:00 Novasports 5HD Βολφσμπέργκερ – Σάλτσμπουργκ Αυστριακό πρωτάθλημα

18:15 Novasports 1HD ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League

18:15 Novasports 24 HD Νις - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – Νάπολι Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Λίβερπουλ Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ-Σεβίλλη LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ Bundesliga

20:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League

21:00 Novasports 3HD Μονπελιέ – Νιμ Ligue 1

21:30 Novasports 1HD Ίντερ – Κάλιαρι Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander

21:45 Novasports 4HD Φορτούνα Σιτάρντ – Άγιαξ Eredivisie

22:45 Eurosport 1 Chicago Fire - Los Angeles FC MLS

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μαρίτιμο Liga NOS

 

 

 

 




Αναλυτικά:

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Pavlos Giannakopoulos Tournament Khimki - Maccabi

 

19:30 Novasports 1HD Άρης - Νίζνι Νόβγκοροντ Basketball Champions League

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολονία Bundesliga 2

 

20:30 COSMOTE SPORT 4 HD Pavlos Giannakopoulos Tournament Panathinaikos Fenerbahce

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

 

21:45 Novasports 2HD Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Λιντς Championship

 

21:45 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Μονακό Ligue 1

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγεκάνο-Εσπανιόλ LaLiga Santander

 

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο-Τοντέλα Liga NOS

 

 

 



 

Αναλυτικά: 

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Άρης Αβάτου – Παναχαϊκή Κύπελλο Ελλάδας

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ηρόδοτος - Απόλλων Πόντου Κύπελλο Ελλάδας

18:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φενερμπαχτσέ-Μακάμπι Τελ Αβίβ Pavlos Giannakopoulos Tournament

20:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Σασουόλο Serie A

21:15 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Χίμκι Pavlos Giannakopoulos Tournament

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός – Λεβαδειακός Κύπελλο Ελλάδας

22:00 Novasports 1HD Έμπολι – Μίλαν Serie A

22:15 COSMOTE SPORT 3 HD Σάβες-Μπενφίκα Liga NOS

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπαρτσελόνα-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τζιρόνα-Μπέτις LaLiga Santander

 

 

 

 

 




ΠΑΟΚ Vs Άρης για σήμερα!

Αναλυτικά: 

16.00 ΕΡΤ2 Νιγηρία – Ελλάδα Παγκόσμιο Κύπελλο μπάσκετ Γυναικών

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ξάνθη – ΟΦΗ Κύπελλο Ελλάδας

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αήττητος Σπάτων – Εργοτέλης Κύπελλο Ελλάδας

18:00 Novasports 4HD Βόλγκαρ – Ζενίτ Ρωσικό Κύπελλο

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΟΚ – Άρης Κύπελλο Ελλάδας

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νίκη Βόλου – Κέρκυρα Κύπελλο Ελλάδας

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σαν Πάουλι-Πάντερμπορν Bundesliga 2

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ-Λεβερκούζεν Bundesliga

20:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Στρασβούργο Ligue 1

20:00 Novasports 5HD Νορκέπινγκ – Μάλμε Σουηδικό πρωτάθλημα

20:00 Novasports 1HD Τουρκία – Ελλάδα Socca World Cup

20:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ LaLiga Santander

21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές-Μπαρτσελόνα LaLiga Santander

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ-Νυρεμβέργη Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λειψία-Στουτγκάρδη Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς-Βόλφσμπουργκ Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

21:45 Novasports 4HD Λίβερπουλ – Τσέλσι League Cup Αγγλίας

22:00 Novasports 1HD Γιουβέντους – Μπολόνια Serie A

22:00 Novasports 2HD Ρόμα – Φροζινόνε Serie A

22:00 Novasports 5HD Νάπολι – Πάρμα Serie A

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεμς Ligue 1

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαλένθια-Θέλτα LaLiga Santander

23:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander

 

 

 

 




Τα ματς της Τρίτης 

 Αναλυτικά:

15:30 ΕΡΤ2 Κορέα – Ελλάδα Παγκόσμιο Κύπελλο μπάσκετ Γυναικών

 

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΟΦ Ιεράπετρας – Κισσαμικός Kύπελλο Ελλάδας 

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Παραλιμνίου - ΑΟ Τρίκαλα Κύπελλο Ελλάδας

 

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βόλος - Απόλλων Λάρισας Kύπελλο Ελλάδας 

 

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης Κύπελλο Ελλάδας

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολονία-Ίνγκολσταντ Bundesliga 2

 

20:00 Novasports 1HD Eλλάδα – Παραγουάη Socca World Cup

 

20:00 Novasports 2HD Μονακό – Ανζέ Ligue 1

 

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Εσπανιόλ-Έιμπαρ LaLiga Santander

 

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ-Σάλκε Bundesliga

 

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδας

 

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο-Χόφενχαϊμ Bundesliga

 

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ Bundesliga

 

21:45 Novasports 1HD Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι League Cup Αγγλίας

 

22:00 Novasports 3HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ντέρμπι League Cup Αγγλίας

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ράγιο Βαγεκάνο LaLiga Santander

 

22:00 Novasports 4HD Τουλούζ - Σεντ Ετιέν Ligue 1

 

22:00 Novasports 2HD Ίντερ – Φιορεντίνα Serie A 

 

23:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Ουέσκα LaLiga Santander

 

 

 




Πέφτει η αυλαία της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, με τα παιχνίδια

Πανιώνιος-Ολυμπιακός και Παναιτωλικός-Λαμία, να ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. 

 

Αναλυτικά:

 

11:15 Eurosport 1 Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου Αυστρία

 

19:00 ΕΡΤ HD Παναιτωλικός – Λαμία Super League

 

19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ολυμπιακός Super League

 

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

 

 

 

 




Το μεγάλο ντέρμπι των δικεφάλων , που θα διεξαχθεί στην Τούμπα, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. 

Αναλυτικά:

 

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε-Σεβίλλη LaLiga Santnader

 

13:15 Novasports 2HD Φέγενοορντ – Ουτρέχτη Eredivisie

 

13:30 Novasports 1HD Τορίνο – Νάπολι Serie A

 

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο-Ρέγκενσμπουργκ Bundesliga 2

 

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ-Τσέλσι Premier League

 

16:00 Novasports 24 HD Κιέβο Βερόνα – Ουντινέζε Serie A

 

16:00 Novasports 5HD ΑΪΚ Στοκχόλμης – Χάμαρμπι Σουηδικό πρωτάθλημα

 

16:00 Novasports 3HD Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

 

16:00 Novasports 2HD Λάτσιο – Τζένοα Serie A

 

16:00 Novasports 1HD Μπολόνια – Ρόμα Serie A

 

16:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη – ΟΦΗ Super League

 

16:30 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν-Μάιντς Bundesliga

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Βαλένθια LaLiga Santnader

 

17:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Eredivisie

 

18:00 Novasports 5HD Σάλτσμπουργκ - Ραπίντ Βιέννης Αυστριακό πρωτάθλημα

 

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ-Έβερτον Premier League

 

18:30 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

19:00 Novasports 2HD Μίλαν – Αταλάντα Serie A

 

19:00 ΕΡΤ HD Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός Super League

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Μπιλμπάο LaLiga Santander

 

20:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League, 4η αγωνιστική

 

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα-Άβες, Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

21:30 Novasports 3HD Φροζινόνε – Γιουβέντους Serie A

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Τζιρόνα LaLiga Santander

 

22:00 Novasports 2HD Λιόν – Μαρσέιγ Ligue 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Τι θα δείξει σήμερα η TV Τα τρία παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. 

Αναλυτικά:

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης-Ντάρμσταντ Bundesliga 2

 

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγεκάνο-Αλαβές LaLiga Santnader

 

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ-Γουότφορντ Premier League, 6 η αγωνιστική

 

16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι Serie A, 5η αγωνιστική

 

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νυρεμβέργη-Ανόβερο Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χέρτα Βερολίνου-Γκλάντμπαχ Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ Bundesliga

 

17:00 Novasports 3HD Άστον Βίλα - Σέφιλντ Γουένσντεϊ Championship, 9η αγωνιστική

 

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον Premier League

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HDΈιμπαρ-Λεγανές LaLiga Santander

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Βαγιαδολίδ LaLiga Santnader

 

18:00 Novasports 2HD Λιλ – Ναντ Ligue 1, 6η αγωνιστική

 

18:15 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Super League, 4η αγωνιστική

 

19:00 ΕΡΤ1 Ατρόμητος–ΑΕΛ Super League

 

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ Serie A, 5η αγωνιστική

 

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπάγερν Μονάχου-Λέοπαρντς Zadar Basketball Tournament

 

19:15 Eurosport 1 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

19:30 Novasports 4HD ΚΠΡ – Νόριτς Championship, 9η αγωνιστική

 

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santnader

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HDΜπράιτον-Τότεναμ Premier League

 

20:30 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης Super League, 4η αγωνιστική

 

21:15 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Ίντερ Serie A, 5η αγωνιστική

 

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φενέρμπαχτσε-Ολύμπια Μιλάνο Zadar Basketball Tournament

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης –Εσπανιόλ LaLiga Santander

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Canelo Alvarez vs Gennady Golovkin Αγώνας πυγμαχίας

 

23:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βιτόρια Σετούμπαλ-Πόρτο πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

 

 

 

 




Τι θα δείξει σήμερα η TV 

 

Αναλυτικά:

 

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ούνιξ Καζάν-Γαλατάσαραϊ 3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament

 

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Φενέρμπαχτσε Zadar Basketball Tournament

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντχαουζεν-Κολονία Bundesliga 2

 

20:00 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια ACB Liga Endesa, Supercopa

 

20:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Χαποέλ Ιερουσαλήμ 3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament

 

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου Zadar Basketball Tournament

 

21:30 Novasports 3HD Σασουόλο – Έμπολι Serie A, 5η αγωνιστική

 

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

 

21:45 Novasports 2HD Γουίγκαν - Μπρίστολ Σίτι Championship, 9η αγωνιστική

 

21:45 Novasports 1HD Μονακό – Νιμ Ligue 1, 6η αγωνιστική

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santnader

 

22:05 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ομπραντόιρο - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa, Supercopa

 



Ποδαρικό στους ομίλους του Europa League σήμερα για τον ΠΑΟΚ, την ΑΕΚ Λάρνακας, τον Απόλλων Λεμεσού και τον Ολυμπιακό κόντρα στην Τσέλσι, τη Ζυρίχη, τη Λάτσιο και την Μπέτις αντίστοιχα. Καλή επιτυχία στις Ελληνικές ομάδες!

Αναλυτικά:

 

19:00 ΕΡΤ2 Λαύριο – Ντνίπρο FIBA Europe Cup

 

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΟΚ-Τσέλσι UEFA Europa League

 

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Βιγιαρεάλ-Ρέιντζερς UEFA Europa League

 

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Σεβίλλη-Σταντάρ Λιέγης UEFA Europa League

 

19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Λάτσιο-Απόλλων Λεμεσού UEFA Europa League

 

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Μαρσέιγ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης UEFA Champions League

 

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Βίντι-Μπάτε Μπορίσοφ UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ Λάρνακας-Ζυρίχη UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ολυμπιακός-Μπέτις UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λουντογκόρετς-Λεβερκούζεν UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λειψία-Σάλτσμπουργκ UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Άρσεναλ-Βόρσκλα UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντουντελάνζ-Μίλαν UEFA Europa League

 

 

 



Οι αγώνες της Τετάρτης 19/9/2018 στην τηλεόραση!

Αναλυτικά:

18:00 Novasports 2HD Σαμπντόρια – Φιορεντίνα Serie A, 1η αγωνιστική

 

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ-Χόφενχαϊμ UEFA Champions League

 

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Άγιαξ-ΑΕΚ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπενφίκα-Μπάγερν Μονάχου UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Ρόμα UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μάντσεστερ Σίτι-Λιόν UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βικτόρια Πλζεν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γιούνγκ Μπόις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βαλένθια-Γιουβέντους UEFA Champions League

 

 Δείτε τι προβλέπει ο "standingOvation" για τους σημερινούς αγώνες εδώ!

 

 


 

Οι αγώνες της Τρίτης 18/9/2018 στην τηλεόραση!

Η πρεμιέρα των ομίλων του Champions League ξεχωρίζει σήμερα Τρίτη,

 

Αναλυτικά:

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Youth League

 

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης-Αμβούργο Bundesliga 2

 

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Αϊντχόφεν UEFA Champions League

 

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Ίντερ-Τότεναμ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ-Λοκομοτίβ Μόσχας UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε-Πόρτο UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ερυθρός Αστέρας-Νάπολι UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπριζ-Ντόρτμουντ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μονακό-Ατλέτικο Μαδρίτης UEFA Champions League

Δείτε τι προβλέπει ο "standingOvation" για τους σημερινούς αγώνες εδώ! 

 

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Youth League
 
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης-Αμβούργο Bundesliga 2
 
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Αϊντχόφεν UEFA Champions League
 
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Ίντερ-Τότεναμ UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ-Λοκομοτίβ Μόσχας UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε-Πόρτο UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ερυθρός Αστέρας-Νάπολι UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπριζ-Ντόρτμουντ UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μονακό-Ατλέτικο Μαδρίτης UEFA Champions League

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα