wrapper

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 18/10/2018

Αναλυτικά:

 

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Houston Rockets-New Orleans Pelicans NBA Regular Season

20:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ – Νταρουσάφακα EuroLeague

21:00 Novasports 3HD Μπούντουτσνοστ – Μακάμπι EuroLeague

21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Γκραν Κανάρια EuroLeague

22:00 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Μπάγερν EuroLeague

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 17/10/2018

Αναλυτικά:

 

03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Boston Celtics-Philadelphia 76ers NBA Regular Season

05:30 COSMOTE SPORT 7 HD Golden State Warriors-Oklahoma City Thunder NBA Regular Season

19:00 Novasports 5HD Ρίτας Βίλνιους – Φρανκφούρτη Eurocup

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD ΠΑΟΚ-Καζιντσμπάρτσκα CEV Champions League βόλεϊ

19:30 Novasports 1HD Προμηθέας Πατρών – Ολίμπια Basketball Champions League

20:00 Novasports 4HD Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις EuroLeague

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φλένσμπουργκ-Μαγδεμβούργο DHB Cup Χάντμπολ

20:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε – Χίμκι EuroLeague

21:00 Novasports 5HD Μπάμπεργκ – Ντιζόν Basketball Champions League

21:45 Novasports 1HD Αρμάνι Μιλάνο - Ρεάλ Μαδρίτης EuroLeague

21:45 Novasports 2HD Μπασκόνια – Ολυμπιακός EuroLeague

 

 


 


 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 16/10/2018

Αναλυτικά:

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Καζακστάν-Ανδόρα UEFA Nations League

 

19:00 Novasports 4HD Μπάνβιτ - Λε Μαν Basketball Champions League

 

19:00 Eurosport 1 Γερμανία – Ιρλανδία Προκριματικά Euro Κ-21

 

19:30 Novasports 3HD ΠΑΟΚ – Βόννη Basketball Champions League

 

19:30 Novasports 2HD Νίμπουρκ – ΑΕΚ Basketball Champions League

 

20:15 Novasports 5HD Νταρουσάφακα – Μπούντουτσνοστ EuroLeague

 

21:05 Novasports 4HD Μακάμπι – ΤΣΣΚΑ EuroLeague

 

21:30 Novasports 3HD Βίρτους Μπολόνια – Οστάνδη Basketball Champions League

 

21:30 Novasports 1HD Μπάγερν Μονάχου - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague

 

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Σουηδία-Σλοβακία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Δανία-Αυστρία Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

 

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Βέλγιο-Ολλανδία Διεθνής Φιλικός Αγώνας Ποδοσφαίρου

 

21:45 COSMOTE SPORT 6 HDΟυκρανία-Τσεχία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Νορβηγία-Βουλγαρία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ιρλανδία-Ουαλία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Σλοβενία-Κύπρος UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 1 HDΓαλλία-Γερμανία UEFA Nations League

 

22:00 Novasports 2HD Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα EuroLeague

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Δευτέρας 15/10/2018 

Ο αγώνας της Ελλάδας κόντρα στη Φιλανδία είναι αυτός που ξεχωρίζει στα σημερινά παιχνίδια. Καλή επιτυχία στην Εθνική μας!

Αναλυτικά:

19:30 Eurosport 2 Youth Olympic Summer Games Στίβος

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Εσθονία – Ουγγαρία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ισπανία-Αγγλία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία-Μολδαβία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Βοσνία-Βόρειος Ιρλανδία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ισλανδία-Ελβετία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, Epsilon TV Φινλανδία-Ελλάδα UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Λουξεμβούργο-Σαν Μαρίνο UEFA Nations League

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής 14/10/2018

Αναλυτικά:

 

00:00 Eurosport 2 DC United - FC Dallas MLS

 

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai, Tελικός Τένις

 

13:00 Eurosport 1 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Τουρκίας 6η διαδρομή 

 

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Μπανταλόνα ACB Liga Endesa

 

14:30 COSMOTE SPORT 7 HD Φούσε Βερολίνου-Λέμγκο Bundesliga Χάντμπολ

 

15:00 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, τελικός 

 

15:00 COSMOTE SPORT 8 HD Χίμκι-Κάλεφ VTB United League

 

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ρουμανία-Σερβία UEFA Nations League

 

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ούνιξ Καζάν-Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Νήσοι Φαρόε-Κόσοβο UEFA Nations League

 

19:00 ΕΡΤ2 Κύμη – Ολυμπιακός Basket League

 

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σκωτία-Πορτογαλία Φιλικό

 

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αζερμπαϊτζάν-Μάλτα UEFA Nations League

 

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ρωσία-Τουρκία UEFA Nations League

 

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντολού Εφές-Νταρουσάφακα Basketball Super League

 

20:00 Eurosport 2 Youth Olympic Summer Games Στίβος

 

20:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μάλαγα-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

 

20:15 COSMOTE SPORT 9 HD Μάλαγα-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

 

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Πολωνία-Ιταλία UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Λιθουανία-Μαυροβούνιο UEFA Nations League

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ισραήλ-Αλβανία UEFA Nations League

 

 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Σαββάτου 13/10/2018

Αναλυτικά:

 

11:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις

14:00 ΕΡΤ2 A1 Ανδρών Πόλο

15:00 Eurosport 1 Ποδηλασία: Ο Γύρος της Τουρκίας 5η διαδρομή

15:00 Eurosport 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, ημιτελικοί

15:45 ΕΡΤ2 Παράλληλες μεταδόσεις Basket League

16:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σλοβακία-Τσεχία UEFA Nations League

17:00 Eurosport 2 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, ημιτελικοί

17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ - Αερωπός Εδεσσας Πρωτάθλημα Χάντμπολ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Νίζνι Νόβγκοροντ VTB United League

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ-ΠΑΟΚ Basket League

18:00 ΕΡΤ2 Άρης – Παναθηναϊκός Basket League

18:30 ΕΡΤ3 7ος Νυχτερινός ημιμαραθώνιος Θεσσαλονίκη

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νορβηγία-Σλοβενία UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λετονία-Καζακστάν UEFA Nations League

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γεωργία-Ανδόρρα UEFA Nations League

21:00 Eurosport 2 Minnesota United - Colorado Rapids MLS

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Βουλγαρία-Κύπρος UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ολλανδία-Γερμανία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Ιρλανδία-Δανία UEFA Nations League

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Παρασκευής 12/10/2018

Η μάχη της εθνικής μας ξεχωρίζει σήμερα κόντρα στην Ουγγαρία!

Αναλυτικά:

 

15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις

18:00 COSMOTE SPORT 2 HD ΑΕΚ – Λαμία Κύπελλο Ελλάδας

19:45 Novasports 4HD Μπούντουτσνοστ - Αρμάνι Μιλάνο EuroLeague

20:00 Novasports 1HD Χίμκι – Ολυμπιακός EuroLeague

20:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις – Μπασκόνια EuroLeague

20:45 Novasports 2HD Φενέρμπαχτσε - Γκραν Κανάρια EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Εσθονία-Φινλανδία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Μολδαβία-Σαν Μαρίνο UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Λευκορωσία-Λουξεμβούργο UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Αυστρία-Βόρειος Ιρλανδία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Βέλγιο-Ελβετία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Κροατία-Αγγλία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάδα-Ουγγαρία UEFA Nations League

 

 

 





 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Πέμπτης 11/10/2018

Αναλυτικά:

 

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις

20:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ – Μπαρτσελόνα EuroLeague

20:30 COSMOTE SPORT 9 HD Τουρκία-Βοσνία Ερζεγοβίνη Φιλικό

21:00 Novasports 2HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – Μακάμπι EuroLeague

21:30 Novasports 3HD Μπάγερν Μονάχου - Αναντολού Εφές EuroLeague

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Ισραήλ-Σκωτία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Πολωνία-Πορτογαλία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Ουαλία-Ισπανία Φιλικό 

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Λιθουανία-Ρουμανία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Μαυροβούνιο-Σερβία UEFA Nations League

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρωσία-Σουηδία UEFA Nations League

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μαδρίτης – Νταρουσάφακα EuroLeague

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γαλλία-Ισλανδία Φιλικό

 




 

 

 

 

 

 

 

Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τετάρτης 10/10/2018

Αναλυτικά:

 

 

19:30 ΕΡΤ2 ΑΕΚ - Χάποελ Ιερουσαλήμ Basketball Champions League

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD VEF Ρίγα-Πάρμα VTB United League

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ράιν Νέκαρ-Κρίστιασταντ VELUX EHF Champions League 

20:00 Novasports 3HD Άνκαρα – Βαλένθια Eurocup

21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλβανία-Ιορδανία Φιλικό

21:00 Novasports 2HD Μπάμπεργκ – Φουενλαμπράντα Basketball Champions League

21:30 Novasports 1HD Οστάνδη - Προμηθέας Πατρών Basketball Champions League

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ιταλία-Ουκρανία Φιλικό

 

 

 





Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Τρίτης 9/10/2018

Αναλυτικά:

08:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Rolex Shanghai Τένις

18:00 ΕΡΤ2 Ολυμπιακός – Βίσλα FIBA Euroleague Γυναικών

19:00 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, 1ος γύρος 

20:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, 1ος γύρος 

21:30 Novasports 3HD Τενερίφη – Βόννη Basketball Champions League

21:30 Novasports 1HD Ντιζόν – Νίμπουρκ Basketball Champions League

21:30 Novasports 2HD Βενέτσια – ΠΑΟΚ Basketball Champions League

22:30 Eurosport 1 Τουρνουά WTA: Αυστρία Λιντς, 1ος γύρος

 

 





 

 

 

 

 

 

 

Αναλυτικά:

 

11:00 ΕΡΤ2 11o Διεθνές Σιρκουί Καρτ

13:00 Novasports 4HD Γκολφ Ryder Cup 3η ημέρα

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Τζιρόνα LaLiga Santander

13:30 Novasports 1HD Μπολόνια – Ουντινέζε Serie A

13:45 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 

14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βέτσλαρ-Ράιν Νέκαρ Bundesliga Χάντμπολ

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο-Σαν Πάουλι Bundesliga 2

16:00 ΕΡΤ1 Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος Super League

16:00 Novasports 5HD Ντάλκουρντ - ΑΪΚ Στοκχόλμης Σουηδικό πρωτάθλημα

16:00 Novasports 3HD Φροζινόνε – Τζένοα Serie A

16:00 Novasports 2HD Κιέβο Βερόνα – Τορίνο Serie A

16:00 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Αταλάντα Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ανόβερο Bundesliga

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Βαγιαδολίδ LaLiga Santander

17:45 Novasports 24 HD Φέγενοορντ – Φίτεσε Eredivisie

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κάρντιφ-Μπέρνλι Premier League

18:15 Novasports 2HD Λεβαδειακός – Ατρόμητος Super League

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άουγκσμπουργκ-Φράιμπουργκ Bundesliga

19:00 Novasports 3HD Πάρμα – Έμπολι Serie A

19:00 ΕΡΤ1 Άρης - Αστέρας Τρίπολης Super League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε-Αλαβές LaLiga Santander

20:15 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Τενερίφη ACB Liga Endesa

20:30 Novasports 1HD Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Super League

21:30 Novasports 3HD Σασουόλο – Μίλαν Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Λεγανές LaLiga Santander

22:00 Novasports 2HD Λιλ – Μαρσέιγ Ligue 1

 




Ποδοσφαίρο να φαν και οι... κότες για σήμερα Σάββατο! Πανδαισία!

Αναλυτικά:

 

11:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX 

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα-Τζιρόνα LaLiga Santander

13:00 ΕΡΤ2 11o Διεθνές Σιρκουί Καρτ

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντούισμπουργκ – Ρένγκενσμπουργκ Bundesliga 2

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια LaLiga Santander

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

14:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 VTB RUSSIAN GRAND PRIX - Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 Novasports 1HD Ρόμα – Λάτσιο Serie A

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χόφενχαϊμ-Λειψία Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Στουτγκάρδη-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 5 HD Βόλφσμπουργκ-Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σάλκε-Μάιντς Bundesliga

17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός - ΑΣΕ Δούκα Πρωτάθλημα Χάντμπολ

17:00 Novasports 2HD Χαλ – Μίντλεσμπρο Championship

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ-Γουότφορντ Premier League

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Μπιλμπάο LaLiga Santander

18:00 Novasports 5HD Βολφσμπέργκερ – Σάλτσμπουργκ Αυστριακό πρωτάθλημα

18:15 Novasports 1HD ΑΕΛ – Παναιτωλικός Super League

18:15 Novasports 24 HD Νις - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

19:00 ΕΡΤ1 Παναθηναϊκός - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – Νάπολι Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι-Λίβερπουλ Premier League

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ-Σεβίλλη LaLiga Santander

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν-Ντόρτμουντ Bundesliga

20:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΑΕΚ Super League

21:00 Novasports 3HD Μονπελιέ – Νιμ Ligue 1

21:30 Novasports 1HD Ίντερ – Κάλιαρι Serie A

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander

21:45 Novasports 4HD Φορτούνα Σιτάρντ – Άγιαξ Eredivisie

22:45 Eurosport 1 Chicago Fire - Los Angeles FC MLS

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μαρίτιμο Liga NOS

 

 

 

 




Αναλυτικά:

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Pavlos Giannakopoulos Tournament Khimki - Maccabi

 

19:30 Novasports 1HD Άρης - Νίζνι Νόβγκοροντ Basketball Champions League

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ-Κολονία Bundesliga 2

 

20:30 COSMOTE SPORT 4 HD Pavlos Giannakopoulos Tournament Panathinaikos Fenerbahce

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

 

21:45 Novasports 2HD Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Λιντς Championship

 

21:45 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν – Μονακό Ligue 1

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγεκάνο-Εσπανιόλ LaLiga Santander

 

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο-Τοντέλα Liga NOS

 

 

 



 

Αναλυτικά: 

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Άρης Αβάτου – Παναχαϊκή Κύπελλο Ελλάδας

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ηρόδοτος - Απόλλων Πόντου Κύπελλο Ελλάδας

18:30 COSMOTE SPORT 4 HD Φενερμπαχτσέ-Μακάμπι Τελ Αβίβ Pavlos Giannakopoulos Tournament

20:00 Novasports 1HD ΣΠΑΛ – Σασουόλο Serie A

21:15 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Χίμκι Pavlos Giannakopoulos Tournament

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ολυμπιακός – Λεβαδειακός Κύπελλο Ελλάδας

22:00 Novasports 1HD Έμπολι – Μίλαν Serie A

22:15 COSMOTE SPORT 3 HD Σάβες-Μπενφίκα Liga NOS

22:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μπαρτσελόνα-Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD Τζιρόνα-Μπέτις LaLiga Santander

 

 

 

 

 




ΠΑΟΚ Vs Άρης για σήμερα!

Αναλυτικά: 

16.00 ΕΡΤ2 Νιγηρία – Ελλάδα Παγκόσμιο Κύπελλο μπάσκετ Γυναικών

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ξάνθη – ΟΦΗ Κύπελλο Ελλάδας

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αήττητος Σπάτων – Εργοτέλης Κύπελλο Ελλάδας

18:00 Novasports 4HD Βόλγκαρ – Ζενίτ Ρωσικό Κύπελλο

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΠΑΟΚ – Άρης Κύπελλο Ελλάδας

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Νίκη Βόλου – Κέρκυρα Κύπελλο Ελλάδας

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σαν Πάουλι-Πάντερμπορν Bundesliga 2

19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ-Λεβερκούζεν Bundesliga

20:00 Novasports 3HD Μαρσέιγ – Στρασβούργο Ligue 1

20:00 Novasports 5HD Νορκέπινγκ – Μάλμε Σουηδικό πρωτάθλημα

20:00 Novasports 1HD Τουρκία – Ελλάδα Socca World Cup

20:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ LaLiga Santander

21:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές-Μπαρτσελόνα LaLiga Santander

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ-Νυρεμβέργη Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λειψία-Στουτγκάρδη Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μάιντς-Βόλφσμπουργκ Bundesliga

21:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκλάντμπαχ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga

21:45 Novasports 4HD Λίβερπουλ – Τσέλσι League Cup Αγγλίας

22:00 Novasports 1HD Γιουβέντους – Μπολόνια Serie A

22:00 Novasports 2HD Ρόμα – Φροζινόνε Serie A

22:00 Novasports 5HD Νάπολι – Πάρμα Serie A

22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Ρεμς Ligue 1

23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Βαλένθια-Θέλτα LaLiga Santander

23:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σεβίλλη-Ρεάλ Μαδρίτης LaLiga Santander

 

 

 

 




Τα ματς της Τρίτης 

 Αναλυτικά:

15:30 ΕΡΤ2 Κορέα – Ελλάδα Παγκόσμιο Κύπελλο μπάσκετ Γυναικών

 

16:30 COSMOTE SPORT 1 HD ΟΦ Ιεράπετρας – Κισσαμικός Kύπελλο Ελλάδας 

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Απόλλων Παραλιμνίου - ΑΟ Τρίκαλα Κύπελλο Ελλάδας

 

16:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βόλος - Απόλλων Λάρισας Kύπελλο Ελλάδας 

 

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Αστέρας Τρίπολης - Απόλλων Σμύρνης Κύπελλο Ελλάδας

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Βέρντερ Βρέμης-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολονία-Ίνγκολσταντ Bundesliga 2

 

20:00 Novasports 1HD Eλλάδα – Παραγουάη Socca World Cup

 

20:00 Novasports 2HD Μονακό – Ανζέ Ligue 1

 

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Εσπανιόλ-Έιμπαρ LaLiga Santander

 

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Φράιμπουργκ-Σάλκε Bundesliga

 

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ατρόμητος - ΠΑΣ Γιάννινα Κύπελλο Ελλάδας

 

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ανόβερο-Χόφενχαϊμ Bundesliga

 

21:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ Bundesliga

 

21:45 Novasports 1HD Όξφορντ Γιουνάιτεντ - Μάντσεστερ Σίτι League Cup Αγγλίας

 

22:00 Novasports 3HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Ντέρμπι League Cup Αγγλίας

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ράγιο Βαγεκάνο LaLiga Santander

 

22:00 Novasports 4HD Τουλούζ - Σεντ Ετιέν Ligue 1

 

22:00 Novasports 2HD Ίντερ – Φιορεντίνα Serie A 

 

23:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Ουέσκα LaLiga Santander

 

 

 




Πέφτει η αυλαία της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, με τα παιχνίδια

Πανιώνιος-Ολυμπιακός και Παναιτωλικός-Λαμία, να ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. 

 

Αναλυτικά:

 

11:15 Eurosport 1 Ποδηλασία: Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου Αυστρία

 

19:00 ΕΡΤ HD Παναιτωλικός – Λαμία Super League

 

19:30 Novasports 1HD Πανιώνιος – Ολυμπιακός Super League

 

22:15 COSMOTE SPORT 7 HD Μπράγκα-Σπόρτινγκ Λισαβόνας πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

 

 

 

 




Το μεγάλο ντέρμπι των δικεφάλων , που θα διεξαχθεί στην Τούμπα, στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. 

Αναλυτικά:

 

13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε-Σεβίλλη LaLiga Santnader

 

13:15 Novasports 2HD Φέγενοορντ – Ουτρέχτη Eredivisie

 

13:30 Novasports 1HD Τορίνο – Νάπολι Serie A

 

14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο-Ρέγκενσμπουργκ Bundesliga 2

 

15:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ-Τσέλσι Premier League

 

16:00 Novasports 24 HD Κιέβο Βερόνα – Ουντινέζε Serie A

 

16:00 Novasports 5HD ΑΪΚ Στοκχόλμης – Χάμαρμπι Σουηδικό πρωτάθλημα

 

16:00 Novasports 3HD Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

 

16:00 Novasports 2HD Λάτσιο – Τζένοα Serie A

 

16:00 Novasports 1HD Μπολόνια – Ρόμα Serie A

 

16:00 ΕΡΤ1 Ξάνθη – ΟΦΗ Super League

 

16:30 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν-Μάιντς Bundesliga

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ-Βαλένθια LaLiga Santnader

 

17:45 Novasports 4HD Αϊντχόφεν – Άγιαξ Eredivisie

 

18:00 Novasports 5HD Σάλτσμπουργκ - Ραπίντ Βιέννης Αυστριακό πρωτάθλημα

 

18:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ-Έβερτον Premier League

 

18:30 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

19:00 Novasports 2HD Μίλαν – Αταλάντα Serie A

 

19:00 ΕΡΤ HD Παναθηναϊκός – Λεβαδειακός Super League

 

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λειψία Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις-Μπιλμπάο LaLiga Santander

 

20:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League, 4η αγωνιστική

 

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα-Άβες, Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

21:30 Novasports 3HD Φροζινόνε – Γιουβέντους Serie A

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Τζιρόνα LaLiga Santander

 

22:00 Novasports 2HD Λιόν – Μαρσέιγ Ligue 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




Τι θα δείξει σήμερα η TV Τα τρία παιχνίδια, με τα οποία ανοίγει η αυλαία της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας. 

Αναλυτικά:

14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ντινάμο Δρέσδης-Ντάρμσταντ Bundesliga 2

 

14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ράγιο Βαγεκάνο-Αλαβές LaLiga Santnader

 

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ-Γουότφορντ Premier League, 6 η αγωνιστική

 

16:00 Novasports 2HD Πάρμα – Κάλιαρι Serie A, 5η αγωνιστική

 

16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Νυρεμβέργη-Ανόβερο Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ-Φράιμπουργκ Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Χέρτα Βερολίνου-Γκλάντμπαχ Bundesliga

 

16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ Bundesliga

 

17:00 Novasports 3HD Άστον Βίλα - Σέφιλντ Γουένσντεϊ Championship, 9η αγωνιστική

 

17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ-Σαουθάμπτον Premier League

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HDΈιμπαρ-Λεγανές LaLiga Santander

 

17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Βαγιαδολίδ LaLiga Santnader

 

18:00 Novasports 2HD Λιλ – Ναντ Ligue 1, 6η αγωνιστική

 

18:15 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Απόλλων Super League, 4η αγωνιστική

 

19:00 ΕΡΤ1 Ατρόμητος–ΑΕΛ Super League

 

19:00 Novasports 3HD Φιορεντίνα – ΣΠΑΛ Serie A, 5η αγωνιστική

 

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπάγερν Μονάχου-Λέοπαρντς Zadar Basketball Tournament

 

19:15 Eurosport 1 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

19:30 Novasports 4HD ΚΠΡ – Νόριτς Championship, 9η αγωνιστική

 

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

 

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santnader

 

19:30 COSMOTE SPORT 1 HDΜπράιτον-Τότεναμ Premier League

 

20:30 Novasports 2HD ΠΑΣ Γιάννινα – Άρης Super League, 4η αγωνιστική

 

21:15 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

21:30 Novasports 1HD Σαμπντόρια – Ίντερ Serie A, 5η αγωνιστική

 

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Φενέρμπαχτσε-Ολύμπια Μιλάνο Zadar Basketball Tournament

 

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης –Εσπανιόλ LaLiga Santander

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Canelo Alvarez vs Gennady Golovkin Αγώνας πυγμαχίας

 

23:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βιτόρια Σετούμπαλ-Πόρτο πρωτάθλημα Πορτογαλίας

 

 

 

 

 




Τι θα δείξει σήμερα η TV 

 

Αναλυτικά:

 

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ούνιξ Καζάν-Γαλατάσαραϊ 3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament

 

18:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μακάμπι Τελ Αβίβ – Φενέρμπαχτσε Zadar Basketball Tournament

 

19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντχαουζεν-Κολονία Bundesliga 2

 

20:00 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

20:00 COSMOTE SPORT 7 HD Μπαρτσελόνα-Μπασκόνια ACB Liga Endesa, Supercopa

 

20:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ολυμπιακός-Χαποέλ Ιερουσαλήμ 3rd International Crete Heraklion Basketball Tournament

 

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου Zadar Basketball Tournament

 

21:30 Novasports 3HD Σασουόλο – Έμπολι Serie A, 5η αγωνιστική

 

21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

 

21:45 Novasports 2HD Γουίγκαν - Μπρίστολ Σίτι Championship, 9η αγωνιστική

 

21:45 Novasports 1HD Μονακό – Νιμ Ligue 1, 6η αγωνιστική

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santnader

 

22:05 Eurosport 2 Πινγκ πονγκ: Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ισπανία

 

22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ομπραντόιρο - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa, Supercopa

 



Ποδαρικό στους ομίλους του Europa League σήμερα για τον ΠΑΟΚ, την ΑΕΚ Λάρνακας, τον Απόλλων Λεμεσού και τον Ολυμπιακό κόντρα στην Τσέλσι, τη Ζυρίχη, τη Λάτσιο και την Μπέτις αντίστοιχα. Καλή επιτυχία στις Ελληνικές ομάδες!

Αναλυτικά:

 

19:00 ΕΡΤ2 Λαύριο – Ντνίπρο FIBA Europe Cup

 

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD ΠΑΟΚ-Τσέλσι UEFA Europa League

 

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Βιγιαρεάλ-Ρέιντζερς UEFA Europa League

 

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Σεβίλλη-Σταντάρ Λιέγης UEFA Europa League

 

19:55 COSMOTE SPORT 6 HD Λάτσιο-Απόλλων Λεμεσού UEFA Europa League

 

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Μαρσέιγ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης UEFA Champions League

 

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Βίντι-Μπάτε Μπορίσοφ UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ Λάρνακας-Ζυρίχη UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ολυμπιακός-Μπέτις UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λουντογκόρετς-Λεβερκούζεν UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λειψία-Σάλτσμπουργκ UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Άρσεναλ-Βόρσκλα UEFA Europa League

 

22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντουντελάνζ-Μίλαν UEFA Europa League

 

 

 



Οι αγώνες της Τετάρτης 19/9/2018 στην τηλεόραση!

Αναλυτικά:

18:00 Novasports 2HD Σαμπντόρια – Φιορεντίνα Serie A, 1η αγωνιστική

 

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Σαχτάρ Ντόνετσκ-Χόφενχαϊμ UEFA Champions League

 

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Άγιαξ-ΑΕΚ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπενφίκα-Μπάγερν Μονάχου UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Ρεάλ Μαδρίτης-Ρόμα UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μάντσεστερ Σίτι-Λιόν UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βικτόρια Πλζεν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Γιούνγκ Μπόις-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βαλένθια-Γιουβέντους UEFA Champions League

 

 Δείτε τι προβλέπει ο "standingOvation" για τους σημερινούς αγώνες εδώ!

 

 


 

Οι αγώνες της Τρίτης 18/9/2018 στην τηλεόραση!

Η πρεμιέρα των ομίλων του Champions League ξεχωρίζει σήμερα Τρίτη,

 

Αναλυτικά:

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Youth League

 

19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης-Αμβούργο Bundesliga 2

 

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Αϊντχόφεν UEFA Champions League

 

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Ίντερ-Τότεναμ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ-Λοκομοτίβ Μόσχας UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε-Πόρτο UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ερυθρός Αστέρας-Νάπολι UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπριζ-Ντόρτμουντ UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Champions League

 

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μονακό-Ατλέτικο Μαδρίτης UEFA Champions League

Δείτε τι προβλέπει ο "standingOvation" για τους σημερινούς αγώνες εδώ! 

 

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Youth League
 
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντινάμο Δρέσδης-Αμβούργο Bundesliga 2
 
19:55 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα-Αϊντχόφεν UEFA Champions League
 
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Ίντερ-Τότεναμ UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Γαλατάσαραϊ-Λοκομοτίβ Μόσχας UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάλκε-Πόρτο UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ερυθρός Αστέρας-Νάπολι UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπριζ-Ντόρτμουντ UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λίβερπουλ-Παρί Σεν Ζερμέν UEFA Champions League
 
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μονακό-Ατλέτικο Μαδρίτης UEFA Champions League

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα