wrapper

Τα αποτελέσματα των αναμετρήσεων της Κυριακής 30 Σεπτεμβρίου 2018 έχουν ως εξής:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————

Θύελλα Περιστερώνα – ΑΕ Ευόσμου 2-2

Μαραθώνας – Ιάσων Αυγής 1-1

Κεραυνός Κολχικού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 3-1

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-2

Θερμαϊκός Θέρμης – Καμπανιακός 1-1

Εθνικός Σοχού – Ομόνοια Σίνδου 1-0

ΑΟ Καρδίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-1

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Πενταλόφου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 1-0

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Μακεδονικός Γέφυρας 2-1

Αστραπή Δενδροποτάμου – Αίας Ευόσμου 1-0

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-0

Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟ Δορκάδας 1-5

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Κερασιάς – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-5

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης 3-3

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Ρυσίου 1-3

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ελπίδες Χαλάστρας 1-0

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Οδυσσέας Κορδελιού 0-0

Εθνικός Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Σταυρούπολης 0-0

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-2

Εθνικός Μετεώρων – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 7-2

ΑΜΣ Νικόπολη – Φίλιππος Ελεούσας 1-1

Μαγνησιακός – ΜΑΣ Αγχιάλου 0-1

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστραπή Νεάπολης 3-1

Νίκη Ηρακλείου – Ενωση Συκεών 2-0

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-0

Εθνικός Αστέρας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου 1-0

Νίκη Ευκαρπίας – Δόξα Δρυμού 3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Προφήτη – Νέστωρ Οσσας 0-2

Ηρακλής Μοδίου – Διγενής Κρυονερίου 0-2

Αρης Ξηροποτάμου – Ποντιακός Πολυδενδρίου 0-2

Δόξα Ασσήρου – Βρασίδας Βρασνών 3-0

Δάφνη Ευαγγελισμού - Δράση Αρδαμερίου 1-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Πέρα – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 0-3

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αίολος 1-0

Προοδευτική – Ατρόμητος Τριαδίου 3-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 3-1

Φοίνικας Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς 1-1

Πυρσός Αγίας Τριάδας – ΑΣ Παπάδες 1-1

Κανάρης – Δόξα Τριλόφου 2-4

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αργοναύτης Καλαμαριάς 2-0

 

Προσθήκη σχολίου

Σχετικά Άρθρα