wrapper

Ενδιαφέροντα

Οι τιμωρίες των παικτών - Πιο "άτακτοι" Μπίνος και Μπιτζένης!

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας επιβλήθηκαν οι παρακάτω ποινές σε ποδοσφαιριστές που αγωνίστηκαν στους αγώνες του Σαββατοκύριακου 1 - 2 Δεκεμβρίου 2018.

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Σαββάτου 1 Δεκεμβρίου 2018

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν σήμερα το απόγευμα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας είναι τα εξής: 

United Καλαμαριάς: Συνέχισε με φιλικά και επιστρέφει στο τουρνουά "Football Stars"

Μετά την προγραμματισμένη διακοπή των υποχρεώσεων τους για το πρωτάθλημα υποδομών που διεξάγεται στα γήπεδα του Τζιώλα, οι νεαροί ποδοσφαιριστές της United Καλαμαριάς έδωσαν μια σειρά από δυνατές φιλικές αναμετρήσεις, ώστε να διατηρήσουν την καλή αγωνιστική τους κατάσταση.

Οι πρώτοι όλων των κατηγοριών και των ομίλων!

Λίγες μέρες πριν μπούμε στον τελευταίο μήνα του χρόνου και βγούνε οι πρωταθλητές χειμώνα ας δούμε ποιοι βρίσκονται στις πρώτες θέσεις σε όλα τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας.

Α1 (12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ (+5 από τον δεύτερο Καμπανιακό και +6 από τον Θερμαϊκό Θέρμης, αμφότεροι όμως έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο)


Α' 1ος Όμιλος (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΙΩΝΙΚΟΣ & ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (+1 από Δόξα Πενταλόφου και Ελευθεριακό και +2 από Αναγέννηση Χαλκηδόνας και Αίαντα Ευόσμου)

Α' 2ος Όμιλος (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (+1 από τον Μακεδονικό Αγίου Βασιλείου και +6 από τον Μακεδονικό Λητής)

Α' 3ος Όμιλος (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (+1 από Εθνικό Πυλαίας και ΠΑΟΝΕ και +2 από την ΑΕ Κρήνης)


Β' 1ος Όμιλος (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ (+4 από Εθνικό Μαλγάρων και +5 από Δόξα Ελπίδας, αμφότερες όμως έχουν από ένα παιχνίδι λιγότερο)

Β' 2ος Όμιλος (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ (+1 από Άτλα Αμπελοκήπων Μενεμένης και +2 από ΜΑΣ Αγχιάλου, ο τελευταίος έχει και ένα παιχνίδι παραπάνω)

Β' 3ος Όμιλος (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ (+1 από Νίκη Ευκαρπίας και +2 από Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου)

Β' 4ος Όμιλος (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ (+1 από Ηρακλή Μοδίου και +2 από Νέστορα Όσσας)

Β' 5ος Όμιλος (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ & ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ (+1 από Ατρόμητο Αγίου Αντωνίου, ο οποίος όμως έχει ένα παιχνίδι λιγότερο και +2 από Κισσό Χορτιάτη)

Β' 6ος Όμιλος (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ (+2 από Αριστοτέλη, ο οποίος όμως έχει και ένα ματς περισσότερο και +2 από ΑΕ Χαριλάου Άγιος Ελευθέριος και +3 από Φοίνικα Καλαμαριάς)


Γ' 1ος Όμιλος (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ (+1 από Σμυρναϊκό Βαθυλάκκου και +4 από Ατρόμητο Φιλαδέλφειας)

Γ' 2ος Όμιλος (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (+1 από Μέγα Αλέξανδρο Ελλήνων και +6 από Νίκη Νεοχωρούδας)

Γ' 3ος Όμιλος (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ & ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (+8 από Μαραθών Υποδομή 1926)

Γ' 4ος Όμιλος (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ (+2 από Μέγα Αλέξανδρο Νέας Απολλωνίας και +2 από ΠΑΟ Καρτερών)

 

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου 24 και 25 Νοεμβρίου 2018

Τα αποτελέσματα που σημειώθηκαν το Σαββατοκύριακο έχουν ως εξής:

Ποιοι διαιτητές έπαιξαν σήμερα Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Σε ρόλο...Στέλιου Ρόκκου ο Γιάννης Ζαντόπουλος! (Video)

Μεγάλη επιτυχία, όπως σχεδόν κάθε άλλη φορά σημείωσε ο χορός του Ηρακλή Αμπελοκήπων.

Σχετικά Άρθρα