wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20.10.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Μελιτέας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτ. Λάμπρος

Θύελλα Περιστερώνα - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Δόξα Αγ.Παύλου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ελλήσποντος Κριθιάς - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - Πανόραμα
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Ελπίδες Χαλάστρας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Εθνικός Ευόσμου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Αστραπή Μεσαίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αριστοτέλης - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Δάφνη Ακροποτάμου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

ΠΑΟΚ Πολίχνης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Μελετιάδης, Ναζίρης, Παπατζίκος, Σταμάτης Αθ., Συμεωνίδης, Τσιαουσίδης.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Κρεσάν, Λάλλας Κων., Μανωλόπουλος, Παπαδημητρίου, Παπαδήμος, Πουλιάσης, Σαλβαρίδης Ηλ., Τάτσης, Τσιόμπανου.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21.10.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 16.00

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 16.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισα 1964
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00 - Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Πανσερραϊκή
Γήπεδο: Μεσήμβριας (ΠΚ ΠΑΟΚ) - ώρα: 16.00 - Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------
Καμπανιακός - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ιάσων Αυγής - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μαραθώνας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Κεραυνός Κολχικού - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αχιλλέας Τριανδρίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Αξιός Ανατολικού - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Ελλήσποντος Μαδύτου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Κερασιάς - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Abuhamdan Hasan

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΜΣ Νικόπολη - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Abuhamdan Hasan
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Δόξα Δρυμού - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Νίκη Ευκαρπίας - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Εθνικός Αστέρας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Βρασίδας Βρασνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Δράση Αρδαμερίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Εθνικός Λαγυνών - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δόξα Ασσήρου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Αίολος
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30 - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Πυλαίας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Προοδευτική - Πέρα
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Μαρτίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Κανάρης - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Νίκη Νεοχωρούδας - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Αναγέννηση Επταπυργίου - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 14.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Σάντος Πανοράματος - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Τσιρμίγκα Μαρία

Φοίνικας Σχολαρίου - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σίσκος Φώτιος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Μπούρος, Παυλίδης, Ξυδόπουλος, Ρακόπουλος, Σταμάτης Αθ., Χατζόπουλος,


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.30: Aldubali Ab., Balousha M., Blessing U., Γούλα, Διβίδης, Κρεσάν, Λάλλας, Πεντερίδης, Στρατής, Τάτσης.


16.30: Aldubali Ab., Balousha M., Blessing U., Δερβένης, Κεβρεκίδου, Κελεσίδου Μ., Λουκοβίτης, Μέννη, Πουλιάσης, Στρατής.

Προσθήκη σχολίου