wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17.11.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Φοίνικας Πολίχνης - Καμπανιακός
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ελπίδες Χαλάστρας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ομόνοια Σταυρούπολης - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ορφέας Αγίας Τριάδας 3-0 α.α.


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Usore Blessing

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Balousha Mohammed

Βρασίδας Βρασνών - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΑΕ Πυλαίας - Προοδευτική
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τσιρμίγκα Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Ιγνατιάδης, Παπατζίκος, Ρακόπουλος, Γαρυπίδης, Τουμπουλίδης.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Διβίδης, Ιντζίδης, Κεβρεκίδου, Μανωλόπουλος, Μιχαηλίδου, Πεντερίδης, Ριζνιοτόπουλος.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18.11.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – ΠAO Κουφαλίων
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Νέας Τρίγλιας
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Γλυφάδας Οδυσσέας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Φοίνικας Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Θεοφίλου Γεωργία

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΟ Καρδίας - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Εθνικός Σοχού - Μελιτέας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Θερμαϊκός Θέρμης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Κεραυνός Κολχικού - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Μαραθώνας - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αστραπή Δενδροποτάμου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ελευθεριακός - Ιωνικός
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Κανονιέρηδες - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Παύλος Μελάς - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελλήσποντος Κριθιάς - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ελλήσποντος Μαδύτου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
Αναγέννηση Επανομής - Πανόραμα
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Εθνικός Πυλαίας - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Νίκη Κερασιάς - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Τσιρμίγκα Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Θρίαμβος Παρθενίου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Φίλιππος Ελεούσας - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Δρυμού - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Λαγυνών - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Διγενής Κρυονερίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Εθνικός Προφήτη - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

ΑΕ Φαλήρου - Πέρα
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΣ Παπάδες - Κανάρης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Αχιλλέας Περαίας - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Μελετιάδης, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Συμεωνίδης, Κουρούπης.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.00: Αbuhamdan Hasan, Balousha M., Βαζακίδης, Λουκοβίτης, Μουχσιάδης, Νικολαϊδου, Παπαδήμος, Πολύδωρας.


15.00: Αbuhamdan Hasan, Balousha M., Βαζακίδης, Μανωλόπουλος, Λουκοβίτης, Νικολαϊδου, Παπαδήμος, Πολύδωρας, Πολυπαθέλη, Φαντίδου.

Προσθήκη σχολίου