wrapper

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣ Μακεδονίας

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωνικός – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΣ Νεάπολης – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Πανόραμα – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ορφέας Σουρωτής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Εθνικός Μαλγάρων – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Ορφέας Αγίας Τριάδας – Θρίαμβος Παρθενίου 0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Abuhamdan Hasan

Εθνικός Μετεώρων – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Αστραπή Μεσαίου – Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αρης Καβαλαρίου – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ηρακλής Μοδίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Μοδίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Ιωάννης Παπάφης – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Αετός Ανω Σταυρού – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Ιγνατιάδης, Κουρκουνάσιος, Μεταξάς, Τουμπουλίδης, Χαϊτας, Μουχτάρογλου

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Usore Blessing, Γούλα, Διβίδης, Μιχαηλίδου, Παπαγρηγορίου, Σαριδάκης, Σίσκος, Χορόζογλου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25.11.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

ΠAO Κουφαλίων – Eδεσσαϊκός
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
——————————————
ΑΟ Καρδίας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μελιτέας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Καμπανιακός – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ιάσων Αυγής – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αστραπή Δενδροποτάμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Αίας Ευόσμου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Δόξα Ρετζικίου – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Δόξα Αγ.Παύλου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ακρίτες Συκεών – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Αναγέννηση Ρυσίου – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Αετός Βασιλικών – Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Δόξα Ελπίδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Μαγνησιακός – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΑΜΣ Νικόπολη – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Τσιρμίγκα Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Αστέρας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Νίκη Ηρακλείου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Ενωση Συκεών – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Usore Blessing

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Νέστωρ Οσσας – ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30
Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Δάφνη Ευαγγελισμού – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 11.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Ασσήρου – Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Αρης Ξηροποτάμου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Διγενής Κρυονερίου – Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Κισσός Χορτιάτη – Προοδευτική
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.00
Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Πέρα – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Κανάρης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Μέντεκας Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.00
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

ΑΣ Αγ. Παύλος – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 11.00
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Λιονταράκια Θεσσαλονίκης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.30
Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.30
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Καπετάν Αγρας – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 13.30
Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Σάντος Πανοράματος – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μακεδών Ευόσμου – Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Ναζίρης, Καφαδάρης, Παπατζίκος, Ιγνατιάδης, Κόντος, Δεμερτζής.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.00: Balousha M., Διβίδης, Μουχσιάδης, Πουλιάσης, Σαλβαρίδης Ηλ., Στρατής, Τσιρμίγκα.

15.00: Abuhamdan H., Ανδρικόπουλος, Ζησόπουλος, Καρυοφύλλη – Ταμίσογλου, Λαζάρου, Λουκοβίτης, Μαργιούλα – Σιάρκου, Παπαδήμος, Σαλβαρίδης Ηλ.Χαρατσίδης.

Προσθήκη σχολίου