wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 01.12.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μελιτέας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ελευθεριακός - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Κανονιέρηδες - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Αξιός Ανατολικού - Ιωνικός
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μέννη Αλεξ. Ελευθερία

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Θρίαμβος Παρθενίου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Μεσαίου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Πέρα
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αριστοτέλης - Κανάρης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Μαρτίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Ιγνατιάδης, Ρακόπουλος, Παπατζίκος, Συμεωνίδης, Τσαουσίδης, Χατζηγεωργίου Αλέξ.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Usore Blessing, Ελ Αμίν, Κρεσάν Ισάμ, Μανωλόπουλος, Μπαλίκος, Νικολαϊδου, Στρατής.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 02.12.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Νέας Τρίγλιας
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00 - Γιατρός: Μακρίδης Ιωάννης

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Δόξα 2016
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΟ Καρδίας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Ομόνοια Σίνδου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Καμπανιακός - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ιάσων Αυγής - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

Αστέρας Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Δόξα Αγ.Παύλου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Ελλήσποντος Κριθιάς - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Νίκη Κερασιάς - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Εθνικός Ευόσμου - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΟ Ξηροκρήνης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαγνησιακός - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Φίλιππος Ελεούσας - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Δόξα Δρυμού - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.00
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δάφνη Ευαγγελισμού - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Λαγυνών - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Βρασίδας Βρασνών - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Προοδευτική - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αίολος - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Δόξα Τριλόφου - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΣ Παπάδες - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μεννή Αλεξάνδρα Ελευθερία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Αναγέννηση Προχώματος - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΑΣ Αγ. Παύλος - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μαραθών Υποδομή 1926 - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ερμής Μηχανιώνας - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Καπετάν Αγρας - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Καρτερών - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Δόξα Γερακαρούς - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30
Γιατρός:Balousha Mohammed

Μακεδών Ευόσμου - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Ιγνατιάδης, Τουμπουλίδης, Κουρούπης, Παπαδημητρίου, Καφαδάρης.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 11.00 – 13.00: Γούλα, Δερβένης, Διβίδης, Λιάβα, Πεντερίδης, Τσιόμπανου.


15.00: Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου, Λιάβα, Λουκοβίτης, Μαυρόπετρος, Μουχσιάδης, Νικολαϊδου, Παπαδήμος, Σαλβαρίδης Ηλ.

Προσθήκη σχολίου