wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12.01.2019

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00

ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Μίκρας (Ηρακλή) - ώρα: 14.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Μαραθώνας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σίνδου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Balousha Mohammed

Δόξα Ρετζικίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Ορφέας Σουρωτής - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης - Πανόραμα
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Εθνικός Ευόσμου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

ΠΟ Ξηροκρήνης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αριστοτέλης - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: ………………………….. - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Ιγνατιάδης, Νεοχωρλής, Παπατζίκος, Τόλης Δ., Χατζηγεωργίου Γ., Τουμπουλίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Διβίδης, Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Κυριακίδης, Λαζάρου, Πεντερίδης, Πολύδωρας.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13.01.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Μακεδονικός – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μελιτεύς Μελίτης
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισας 1964
Γήπεδο: Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) - ώρα: 15.00

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Φοίνικας Καλαμαριάς – Δόξα 2016
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00 – Ιατρός: Φαντίδου Μαρία

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00 – Ιατρός: Balousha Mohammed

Δόξα Ρετζικίου – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00 – Ιατρός: Χορόζογλου Γεώργιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θερμαϊκός Θέρμης - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Εθνικός Σοχού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Καμπανιακός - Μελιτέας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

Δόξα Αγ.Παύλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ιωνικός - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Ελλήσποντος Κριθιάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Alokshi Mohammed

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Εθνικός Μετεώρων - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μαγνησιακός - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Εθνικός Αστέρας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αστραπή Μεσαίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Νίκη Ευκαρπίας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή

Δόξα Δρυμού - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 11.30
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αρης Καβαλαρίου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Ασσήρου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Δάφνη Ευαγγελισμού - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Λαγυνών - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πέρα - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ιωάννης Παπάφης - Αίολος
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Προοδευτική - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
Φοίνικας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Κανάρης - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15
Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Καπετάν Αγρας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Ερμής Μηχανιώνας - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Δόξα Γερακαρούς - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 15.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΠΑΟ Καρτερών - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ρακόπουλος, Ναζίρης, Ιγνατιάδης, Συμεωνίδης, Μπούρος, Μεταξάς.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 11.00 – 13.00: Ανδρικόπουλος, Balousha, Ιωαννίδης Παντ., Μακρίδης, Μαυρόπετρος.


15.00: Γκόγκος, Μπάνης, Σαλβαρίδης, Τάτσης, Χατζηαθανασίου, Usore Blessing, Λάλλας.

Προσθήκη σχολίου