wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26.01.2019

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Απόλλων Πόντου – ΑΕΠ Ηρακλής 1908
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------
Καμπανιακός - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:

Ελευθεριακός - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
Νίκη Κερασιάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:

Αστέρας Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:

Δόξα Ελπίδας - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:

ΠΟ Ξηροκρήνης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:

ΜΑΣ Αγχιάλου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
Αίολος - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Γιατρός:

ΑΕ Πυλαίας - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:

Ατρόμητος Τριαδίου - Προοδευτική
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:

ΑΣ Παπάδες - Πυρσός Αγίας Τριάδας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30
Γιατρός:


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Κόλτσος, Μαυρίδης, Ναζίρης, Ξυδόπουλος, Παυλίδης, Χατζηγεωργίου Γ.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27.01.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Μελιτεύς Μελίτης
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Ακ. Ελπίδες Καρδίτσας 1994
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – Ροδόπη ‘87
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Φοίνικας Καλαμαριάς – Δόξα 2016
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:

Δόξα Ρετζικίου – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:

Μαραθώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:

Θύελλα Περιστερώνα - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:

Ιάσων Αυγής - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:

Μελιτέας - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:

Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:

Μακεδονικός Γέφυρας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-3 α.α.

Παύλος Μελάς - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:

Μακεδονικός Ασκού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:

Οδυσσέας Κορδελιού - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:

Φίλιππος Ελεούσας - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:

Ελπίδες Χαλάστρας - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Δόξα Δρυμού - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Διγενής Κρυονερίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Γιατρός:

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Δράση Αρδαμερίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Εθνικός Λαγυνών - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00
Γιατρός:

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Πέρα
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15
Γιατρός:

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:

Δόξα Τριλόφου - Κανάρης
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:

Αργοναύτης Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:

ΑΕ Μαρτίου - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Αναγέννηση Προχώματος - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.00
Γιατρός:
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός:

Νίκη Νεοχωρούδας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός:

Αναγέννηση Επταπυργίου - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Γιατρός:

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Γιατρός:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30
Γιατρός:

Φοίνικας Σχολαρίου - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Γιατρός:

Αετός Ανω Σταυρού - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
Γιατρός:

ΠΑΟ Καρτερών - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Λημνιός, Ξυδόπουλος, Μεταξάς, Παυλίδης, Συμεωνίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.00:


15.00 – 15.30:

· Οι ιατροί σ’ όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου θα ανακοινωθούν την Τετάρτη 23 / 01 / 2019 με νέα ανάρτηση του προγράμματος

Προσθήκη σχολίου