wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.02.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ομόνοια Σίνδου - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Κανονιέρηδες - Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ελευθεριακός - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΣ Νεάπολης - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού - Πανόραμα
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Νίκη Μεσημερίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ελπίδες Χαλάστρας - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Πέρα
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Προοδευτική - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Παπάδες - Μέντεκας Καλαμαριάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Αριστοτέλης - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Γεωργίου Αρετή

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Κόλτσος, Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Παπατζίκος, Ρακόπουλος, Σταμάτης Ηλίας.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Alokshi M., Elmoghrabi M., Ανδικόπουλος, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου Ι., Μπάνης, Χατζηαθανασίου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10.02.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου – ΝΠΣ Βόλος
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ιάσων Αυγής - Μαραθώνας
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Καμπανιακός - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μελιτέας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Αγ.Παύλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Πενταλόφου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Φιλύρου 0-3 α.α.

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Alokshi Mohammed

Νίκη Κερασιάς - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Εθνικός Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Οδυσσέας Κορδελιού - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Εθνικός Ευόσμου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Φίλιππος Ελεούσας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Μαγνησιακός - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Δόξα Δρυμού - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 11.30
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Δράση Αρδαμερίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Εθνικός Λαγυνών - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δάφνη Ευαγγελισμού - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 15.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αίολος - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Δόξα Τριλόφου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Κανάρης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λιάκα Φανουρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΟ Θράκης - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

ΑΣ Αγ. Παύλος - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επταπυργίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Καπετάν Αγρας - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Σχολαρίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Σάντος Πανοράματος - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μακεδών Ευόσμου - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Ναζίρης, Μελενικιώτης Πασχ., Παπατζίκος, Σκουφός, Χατζόπουλος Ι., Παπαδόπουλος Εμμ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.30: Alokshi M., Balousha M., Γεωργίου Αρετή, Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας Κ., Τσαμαντουρίδης, Χορόζογλου.


15.00 – 15.30: Elmoghrabi M., Balousha M., Usore Blessing, Βαζακίδης, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας Κ., Μουχσιάδης, Μπακιρτζόγλου.

Προσθήκη σχολίου