wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.02.2019

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου – Αιγινιακός
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΕ Φιλύρου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ακρίτες Συκεών - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.

ΑΣ Νεάπολης - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Παύλος Μελάς - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Μεσημερίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Εθνικός Μαλγάρων - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λιάκα Φανουρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Παπάδες - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 0-3 α.α.

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Κανάρης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.30
Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΑΟ Μεσήμβριας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κυψέλη Νεάπολης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Βορράς Αμπελοκήπων - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Παπατζίκος, Ρακόπουλος, Μπιλμπίλης, Σκουφός, Χατζόπουλος, Χατζηγεωργίου Γ.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Alokshi M., Usore Blessing, Ζησόπουλος, Λουκοβίτης, Μουχσιάδης, Σίσκος, Χατζηαθανασίου.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.02.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00

Αγροτικός Αστέρας – Αρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Ερμής Αμυνταίου
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – Προοδευτική Περάματος
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΟ Γυν. Ποδ. Τρίκαλα 2011
Γήπεδο: Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χαυζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Φοίνικα Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ιάσων Αυγής - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θύελλα Περιστερώνα - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Μαραθώνας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Κεραυνός Κολχικού - Καμπανιακός
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Αχιλλέας Τριανδρίας - Μελιτέας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θερμαϊκός Θέρμης - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΟ Καρδίας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΓΣ Ηλιούπολης - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Δόξα Ρετζικίου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αίας Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Balousha Mohammed

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Αετός Βασιλικών - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ματιάκη Φωτεινή

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπος Δενδροποτάμου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Γεωργίου Αρετή

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Alokshi Mohammed

ΑΕ Αμπελοκήπων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
Κεραυνός Αγίου Παύλου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.30
Γιατρός: Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Νίκη Ηρακλείου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Διγενής Κρυονερίου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Προφήτη - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.30
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Ηρακλής Μοδίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αρης Ξηροποτάμου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίολος - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Πέρα - Προοδευτική
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
Αχιλλέας Περαίας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.30
Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δάφνη Ακροποτάμου - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Πυρσός Θεσσαλονίκης - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30
Γιατρός: Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Καρτερών - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Δόξα Γερακαρούς - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 12.00
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Καφαδάρης, Παυλίδης, Χατζόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.30: Balousha M., Μπάνης, Πουλιάσης, Ριζνιοτόπουλος


15.00 – 15.30: Alokshi M., Γκόγκος, Ιωαννίδης Παντ., Μαυρόπετρος

Προσθήκη σχολίου