wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16.03.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Φοίνικας Πολίχνης - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Θερμαϊκός Θέρμης - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ιωνικός - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
Ελπίδες Χαλάστρας - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Θρίαμβος Παρθενίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ενωση Συκεών - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Κανάρης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δρόσος, Ξυδόπουλος, Μπιλμπίλης, Τουμπουλίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μπαλίκος, Σίσκος, Elmoghrabi Marwan, Ζησόπουλος, Λιάκα, Μαργαρίτης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17.03.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ Γιαννιτσά
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων - Μακεδονικός
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00
Γιατρός: Πεντερίδης Ιωάννης

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΕ ΠΑΟΚ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Δόξα 2016
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός: Κυριακίδης Θεοχάρης

Δόξα Ρετζικίου – Φοίνικα Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός: Τσιαχρής Βασίλειος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Μελιτέας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΟ Καρδίας - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Εθνικός Σοχού - Μαραθώνας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αξιός Ανατολικού - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Κανονιέρηδες - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Αετός Βασιλικών - Πανόραμα
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ορφέας Σουρωτής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Δόξα Ελπίδας - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φίλιππος Ελεούσας - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Λιάκα Φανουρία

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Νίκη Ηρακλείου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 16.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Διγενής Κρυονερίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.00
Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Εθνικός Προφήτη - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ηρακλής Μοδίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αίολος - Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

ΑΕ Φαλήρου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΣ Παπάδες - Αριστοτέλης 0-3 α.α.

Αχιλλέας Περαίας - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Μαραθών Υποδομή 1926 - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Λημνιός, Μαυρίδης, Ναζίρης, Ρακόπουλος, Αλεξόγλου, Κουρκουνάσιος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 12.00: Θεοδωρίδης, Κοπατσάρης, Λαζάρου, Μακρίδης, Μαργαρίτης.


16.00: Μαυρόπετρος, Πουλιάσης, Πολύδωρας, Τάτσης, Τσιόμπανου, Χατζηαθανασίου

Προσθήκη σχολίου