wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23.03.2019

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

ΑΕΠ Ηρακλής 1908 – ΝΠΣ Βόλος
Γήπεδο: Μίκρας (Ηρακλή) - ώρα: 14.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μελιτέας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ελευθεριακός - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Πενταλόφου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Παύλος Μελάς - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΠΑΟΚ Σταυρού - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ελλήσποντος Κριθιάς - Απόλλων Ζαγκλιβερίου 0-3 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Νίκη Μεσημερίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Εθνικός Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Εθνικός Μαλγάρων - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

------------------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΕ Αμπελοκήπων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Αριστοτέλης - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Κανάρης - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Μπιλμπίλης, Παπατζίκος, Χατζόπουλος, Σταμάτης Αθ., Χατζηγεωργίου Γεώργιος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργαρίτης, Λουκοβίτης, Πεντερίδης, Σαλβαρίδης Ηλ., Σπυρίδου.


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24.03.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΣ Γιαννιτσά
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλαιό) - ώρα: 15.00

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ελπίδα Σκουταρίου / Βέροια
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00

FOOTBALL LEAGUE ΝΕΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------
Καμπανιακός - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ιάσων Αυγής - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θύελλα Περιστερώνα - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Μαραθώνας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Κεραυνός Κολχικού - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)

------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Εθνικός Πυλαίας - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Νίκη Κερασιάς - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

------------------------------------------------------
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Λιάκα Φανουρία

Μαγνησιακός - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Εθνικός Μετεώρων - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Νίκη Ευκαρπίας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Αστραπή Μεσαίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 16.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Εθνικός Αστέρας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Abukhatwa Ali

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Νίκη Ηρακλείου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.00
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 12.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δάφνη Ευαγγελισμού - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αρης Καβαλαρίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αρης Ξηροποτάμου - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ηρακλής Μοδίου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.00
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Προοδευτική - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ιωάννης Παπάφης - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αίολος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Γιατρός:Abukhatwa Ali

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Πέρα - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Βότσαρης, Λημνιός, Μεταξάς, Ναζίρης, Ρακόπουλος

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:


11.00 – 12.00: Ζησόπουλος, Καραμπούτας, Κυριακίδης, Λάλλας, Πεντερίδης, Χατζησταυρίδης.

16.00: Balousha, Λαζάρου, Πουλιάσης, Μουχσιάδης, Ριζνιοτόπουλος.

Προσθήκη σχολίου