wrapper

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 13.04.2019


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Ελευθεριακός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Πενταλόφου - Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου 
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Δόξα Αγ.Παύλου - ΓΣ Ηλιούπολης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός 
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου - Αστέρας Ραιδεστού 
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Κερασιάς 
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟ Διοικητηρίου 
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ορφέας Σουρωτής 
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Φίλιππος Ελεούσας - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Νεάπολης 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Λαζαρίδης, Μαυρίδης, Σταμάτης Αθ., Τσαουσίδης, Χατζηγεωργίου Αλ.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Τάτσης, Μπακιρτζόγλου, Παπαδημόπουλος, Χατζησταυρίδης, Κρεσάν, Λάλλας, Μαργιούλα – Σιάρκου.




ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.04.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
Μακεδονικός – ΠΟ Νέας Τρίγλιας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 16.00 

Αγροτικός Αστέρας – Ελπίς Σκουτάρεως / Βέροια
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.00 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Μελιτεύς Μελίτης
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00 - Γιατρός: Κόγιας Αθανάσιος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα 2016
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Φοίνικα Καλαμαριάς – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Δόξα Ρετζικίου – Καβάλα ‘86
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ Καρδίας 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Εθνικός Σοχού - Ηρακλής Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Φοίνικας Πολίχνης - Ομόνοια Σίνδου 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Θερμαϊκός Θέρμης - Μελιτέας 
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Καμπανιακός 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Κεραυνός Κολχικού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μαραθώνας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Θύελλα Περιστερώνα - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟΚ Σταυρού 
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Παύλος Μελάς 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΣ Νεάπολης 0-3 α.α.

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Ασκού 
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Φιλύρου 
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μαλγάρων 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ορφέας Αγίας Τριάδας 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Οδυσσέας Κορδελιού - Ολυμπος Δενδροποτάμου 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ελπίδες Χαλάστρας - Δόξα Ελπίδας 
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σταυρούπολης 
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαγνησιακός - Εθνικός Μετεώρων 
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων 
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Μεσαίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Νίκη Ευκαρπίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Δόξα Δρυμού - Νίκη Ηρακλείου 
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ενωση Συκεών 
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου 
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ασσήρου - Νέστωρ Οσσας 
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Καβαλαρίου 
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 17.00
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Ξηροποτάμου 
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Λαγυνών - Ηρακλής Μοδίου 
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Βρασίδας Βρασνών - Διγενής Κρυονερίου 
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη 
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Τριαδίου - Πέρα 
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Φαλήρου 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30
Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αίολος 
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανάρης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Πυρσός Αγίας Τριάδας 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΕ Μαρτίου - Φοίνικας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Κουρούπης, Ρακόπουλος, Σταμάτης Αθ., Χατζόπουλος, Τόλης

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 14.00: Balousha, Ανδρικόπουλος, Usore Blessing, Ζησόπουλος, Καρυοφύλλη, Κυριακίδης, Μαυρόπετρος, Μουχσιάδης.

17.00: Λάλλας, Λιόλιος, Σαλβαρίδης Ηλ., Χαρατσίδης, Φαρμάκη.

Προσθήκη σχολίου