wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΤΕΤΑΡΤΗ 17.04.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)

------------------------------------------

Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Σοχού - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Μελιτέας - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Καμπανιακός - Μαραθώνας

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Μηχανιώνας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Επανομής - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Εθνικός Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Πλαγιαρίου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Κερασιάς - Πανόραμα

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

ΠΕΜΠΤΗ 18.04.2019

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------------------

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Χαλάστρας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:18.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός: Μπάνης Δημήτριος

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαζακίδης, Λάλλας, Μακρίδης, Μαυρόπετρος

Προσθήκη σχολίου