wrapper

Το πρόγραμμα αγώνων που εξέδωσε η ΕΠΣ Μακεδονίας για αυτό το Σαββατοκύριακο είναι το εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.04.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελευθεριακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αίας Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Balousha Mohammed

Δόξα Ρετζικίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

ΓΣ Ηλιούπολης - Ιωνικός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.

ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Ακρίτες Συκεών - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Μακεδονικός Ασκού - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.00
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Αρης Ξηροποτάμου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ηρακλής Μοδίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Εθνικός Προφήτη - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 17.00
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Διγενής Κρυονερίου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αχιλλέας Περαίας - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΣ Παπάδες - Δόξα Τριλόφου 0-3 α.α.


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Κουρούπης, Μελενικιώτης Πέτρος, Λημνιός, Σταμάτης Αθ.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Σαριδάκης, Τσαμαντουρίδης, Σαλβαρίδης Ηλ., Χατζηαθανασίου, Ζησόπουλος, Λουκοβίτης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21.04.2019

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ Τρίκαλα 2011
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------
Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μελιτέας - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Καμπανιακός - Μαραθώνας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Δενδροποτάμου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Πανόραμα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

ΑΕ Κρήνης - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Δόξα Ελπίδας - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Θρίαμβος Παρθενίου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Νίκη Ηρακλείου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ενωση Συκεών - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 16.00
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Πέρα - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

ΑΕ Φαλήρου - Προοδευτική
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Αίολος - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Καφαδάρης, Κοντός, Παπατζίκος, Μουχτάρογλου, Βλαχούδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 14.30: Λάλλας, Μουχσιάδης, Χορόζογλου, Τσιαχρής.


16.00 – 16.30: Usore Blessing, Μακρίδης, Θεοδωρίδης, Abukhatwa Ali, Σταματόπουλος Αλ.

Προσθήκη σχολίου