wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 04.05.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Επανομής - Ατρόμητος Πλαγιαρίου   

Γήπεδο:Επανομής - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Νίκη Κερασιάς - Εθνικός Πυλαίας   

Γήπεδο:Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αστέρας Ραιδεστού   

Γήπεδο:Πανοράματος - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Μεσημερίου   

Γήπεδο:Σουρωτής - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Πανόραμα   

Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Αετός Βασιλικών - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης   

Γήπεδο:Βασιλικών - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Ορφέας Αγίας Τριάδας   

Γήπεδο:Μαλγάρων - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ολυμπος Δενδροποτάμου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Δόξα Ελπίδας   

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Εθνικός Ευόσμου - Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ομόνοια Σταυρούπολης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ελπίδες Χαλάστρας - Οδυσσέας Κορδελιού   

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Θερ. Θέρμης - Πέρα   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Ατρόμητος Τριαδίου - Αίολος   

Γήπεδο:Τριαδίου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Πυλαίας   

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:17.30

Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Πυρσός Αγίας Τριάδας  - Φοίνικας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:17.30

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Κανάρης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Μέντεκας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

Αριστοτέλης - Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Μαρτίου - ΑΣ Παπάδες    3-0 α.α.

Δόξα Τριλόφου - Αργοναύτης Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------

ΑΟ Μεσήμβριας - ΑΟ Θράκης   

Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αναγέννηση Καλοχωρίου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας   

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Μελενηκιώτης Πέτρος, Σταμάτης Ηλ., Μαυρίδης

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Κυριακίδης, Παπαδημόπουλος, Πολυπαθέλη, Πουλιάσης, Ρήγκος, Σαριδάκης, Σταματόπουλος.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05.05.2019

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΟ Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο:Μεσημβρίας (ΠΚ ΠΑΟΚ) - ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αετοί Θες/κης 2015

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)

------------------------------------------

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Θέρμης - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Alokshi Mohammed

Φοίνικας Πολίχνης - Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Balousha Mohammed

Εθνικός Σοχού - Κεραυνός Κολχικού   

Γήπεδο:Σοχού - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΟ Καρδίας - Μαραθώνας   

Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θύελλα Περιστερώνα   

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σίνδου - Ιάσων Αυγής   

Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Μελιτέας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Καμπανιακός - Ποσειδώνας Μηχανιώνας   

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:18.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστέρας Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Δόξα Πενταλόφου - Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Κανονιέρηδες - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αξιός Ανατολικού - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας   

Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Δόξα Αγ.Παύλου - Αστραπή Δενδροποτάμου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αίας Ευόσμου   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Ιωνικός - Μακεδονικός Γέφυρας   

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΓΣ Ηλιούπολης - Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Ελλήσποντος Κριθιάς    3-0 α.α.

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟΚ Σταυρού   

Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΣ Νεάπολης   

Γήπεδο:Ξυλούπολης - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Ασκού   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Alokshi Mohammed

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΕ Φιλύρου   

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:11.30

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Μετεώρων - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

ΑΜΣ Νικόπολη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:09.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος  - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μαγνησιακός - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου   

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Μακεδονικός Μοναστηρίου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Abukhatwa Ali

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:17.00

Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Φίλιππος Ελεούσας - ΜΑΣ Αγχιάλου   

Γήπεδο:Ελεούσας - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:17.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου   

Γήπεδο:Μακεδονικού - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Εθνικός Αστέρας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αστραπή Μεσαίου - Ενωση Συκεών         ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Νίκη Ευκαρπίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Δρυμού - Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:Δρυμού - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Ξηροποτάμου - Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Ξηροποτάμου - ώρα:12.00

Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αρης Καβαλαρίου - Ηρακλής Μοδίου   

Γήπεδο:Καβαλαρίου - ώρα:17.00

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Προφήτη   

Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:12.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Δάφνη Ευαγγελισμού - Διγενής Κρυονερίου   

Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:12.00

Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου   

Γήπεδο:Ασπροβάλτας - ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς   

Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:12.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Βρασίδας Βρασνών - Δράση Αρδαμερίου   

Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΕ Φαλήρου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:14.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ιωάννης Παπάφης - Αετοί Θεσ/νίκης 2015   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:11.30

Παρατηρητής: - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Προοδευτική - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου   

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:14.00

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Σκουφός, Ξυδόπουλος, Μεταξάς.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 14.30: Abukhatwa, Balousha, Γκόγκος, Λάλλας, Λιόλιος, Λουκοβίτης, Φαντίδου, Τσιαχρής.

16.30 – 18.30: Τάτσης, Κεχαγιά, Κρεσάν, Λάλλας, Λουκοβίτης, Καρυοφύλλη – Ταμισόγλου, Ρήγκος, Χατζηαθανασίου.

Προσθήκη σχολίου