wrapper

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 08.05.2019


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Αστέρας Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ελευθεριακός - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αστραπή Δενδροποτάμου - Ιωνικός
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αίας Ευόσμου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Τσινασλανίδης Γεώργιος

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - Ελλήσποντος Μαδύτου 0-3 α.α.

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Παύλος Μελάς - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μακεδονικός Ασκού - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Κερασιάς - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αστέρας Ραιδεστού - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Πανόραμα - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Κουρούπης Λαζαρίδης, Ξυδόπουλος, Παυλίδης, Συμεωνίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Φαντίδου, Μπαλίκος, Μουχσιάδης, Κεχαγιά.

Προσθήκη σχολίου