wrapper

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 18.05.2019



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
----------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού 3-0 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Νίκη Κερασιάς 3-0 α.α.

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ορφέας Αγ. Τριάδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηττημένη ομάδα: ΑΕ Μαρτίου - Αργοναύτης Καλαμαριάς - Κανάρης
Γήπεδο: …………………………… - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δουβλέκης, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γ., Συμεωνίδης.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:Κελεσίδης Β., Κωστόπουλος, Λάλλας Κ., Πουλιάσης, Τσαμαντουρίδης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.05.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
----------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
----------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟΝ Επιβατών - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηττημένη ομάδα: Μακεδονικός Μοναστηρίου - Φίλιππος Ελεούσας - Μαγνησιακός Ιωνίας
Γήπεδο: …………………………… - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηττημένη ομάδα: Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος
Γήπεδο: ………………………………. - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αχιλλέας Περαίας - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Δρόσος, Κόλτσος, Καφαδάρης, Χατζόπουλος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.00 – 12.00: Μπάνης, Ριζνιοτόπουλος

17.00 – 18.00: Ζησόπουλος, Γκόγκος, Σαριδάκης, Πεντερίδης, Κεχαγιά Δ.

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 15 Μαΐου 2019

Προσθήκη σχολίου