wrapper

ΣΑΒΒΑΤΟ 08.06.2019


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (4η αγωνιστική)

-----------------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Κανάρης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Λαζαρίδης, Λημνιός, Παπαδόπουλος Γ., Παυλίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ριζνιοτόπουλος, Μακρίδης, Χορόζογλου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.06.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Μαγνησιακός Ιωνίας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Αγίου Γεωργίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF (4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Μουχτάρογλου, Παπαδόπουλος Γ., Χατζόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:Κυριακίδης, Μαργαρίτης, Μπάνης.
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: « Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 29/5/2019

Προσθήκη σχολίου