wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 07.09.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)

———————————

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:18.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελευθεριακός – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Κανονιέρηδες – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Μελιτέας – Μαραθώνας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Αριστοτέλης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Αναστασιάδης, Μαραντίδης, Μεταξάς, Μουχτάρογλου, Παπαδημητρίου.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λουκοβίτης, Balousha, Καρυοφύλλη, Χορόζογλου, Χατζησταυρίδης.

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ιωνικός

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Καμπανιακός – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Παύλος Μελάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Εθνικός Σοχού – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)

———————————

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Πενταλόφου – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Αίας Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Δόξα Ρετζικίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πέτρος – Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ελλήσποντος Μαδύτου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αναγέννηση Ρυσίου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Βότσαρης, Δουβλέκης, Σταμάτης Ηλ., Παπαδόπουλος Γ., Μεταξάς.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.00 – 11.30: Μαργιούλα Σιάρκου Γ., Ζησόπουλος.

16.30 – 18.00: Παπαδημόπουλος, Χατζηαθανασίου, Γκόγκος, Βασιλείου, Τσιαχρής, Ζησόπουλος, Χατζησταυρίδης.

Προσθήκη σχολίου