wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 14.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.30

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 17.30

ΑΠΕ Λαγκαδά - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 17.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελευθεριακός - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.30

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.30

ΑΕ Φιλύρου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 17.30

Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.30

Μακεδονικός Λητής - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 17.30

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μαραθώνας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30

Νίκη Μεσημερίου - Πανόραμα

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.30

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.30

ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)

---------------------------------

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελπίδες Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Αστραπή Νεάπολης - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Προοδευτική - Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ιάσων Αυγής - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.30

ΠΑΟ Κουφαλίων - Καμπανιακός

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 17.30

ΠΑΟΝ Επιβατών - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.30

ΑΟ Καρδίας - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 17.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Δόξα Πενταλόφου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00

Κανονιέρηδες - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30

Δόξα Ρετζικίου - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.00

Μακεδονικός Γέφυρας - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.30

Αχιλλέας Τριανδρίας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 17.30

Διγενής Κρυονερίου - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 17.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.30

Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.30

Αετός Βασιλικών - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)

---------------------------------

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Αδένδρου - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 10.30

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 17.00

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 10.30

Ρουβίκωνας - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 10.30

Ελπίδες Συκεών - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 10.30

Ακρίτες Συκεών - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 10.30

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Περιβολακίου - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 10.30

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 17.00

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 10.30

Σούτερς Αθλητικός ΄Ομιλος - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30

Μέντεκας Καλαμαριάς - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατρόμητος Τριαδίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 17.00

Προσθήκη σχολίου