wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 21.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Ιάσων Αυγής - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Ιωνικός - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Καμπανιακός - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ομόνοια Σίνδου - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μελιτέας - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΜΑΣ Αγχιάλου - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

ΠΟ Ξηροκρήνης - Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Εθνικός Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 17.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 17.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Λακκιάς - ώρα: 17.00

Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00

Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Χύτας, Σεμερτζής, Γαρυπίδης, Σκουφός, Δεμερτζής, Μουχτάρογλου.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λάλλας, Μαργαρίτης, Μπαλίκος, Φαντίδου, Πεντερίδης, Τσιαχρής.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.09.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θέρμης - Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Πενταλόφου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αίας Ευόσμου - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Balousha Mohammed

Αστέρας Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Αγ.Παύλου - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

ΑΣ Νεάπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Κεραυνός Κολχικού - Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μαραθώνας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Πανόραμα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Αριστοτέλης - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Επανομής - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Θρίαμβος Παρθενίου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Φίλιππος Ελεούσας - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 11.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδών Ευόσμου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Αστραπή Μεσαίου - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 17.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ατρόμητος Τριαδίου - Προοδευτική

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Αίολος - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 14.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30

Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Τσεκούρας, Αποστολίδης, Φασούλας, Σεμερτζής, Γαρυπίδης, Παπατζίκος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.30 – 11.30: Ανεστιάδου, Βασιλείου, Καλαϊτζίδου, Παπαδημόπουλος, Λάλλας.

16.30 – 18.00: Τσαμαντουρίδης, Φαντίδου, Ανεστιάδου, Καλαϊτζίδου.

Προσθήκη σχολίου