wrapper

Μετά την εκ νέου επεξεργασία του προγράμματος από τους αρμόδιους της ΕΠΣ Μακεδονίας το νέο πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου έχει ως εξής:


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28.09.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00

Κανονιέρηδες - Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Δόξα Ρετζικίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 17.00

Μακεδονικός Γέφυρας - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 17.00

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νίκη Μεσημερίου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00

Εθνικός Πυλαίας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00

ΑΕ Κρήνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.00

Αριστοτέλης - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΓΣ Ηλιούπολης - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Αξιός Ανατολικού - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 17.00

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δάφνη Ευαγγελισμού - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Αίολος

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 17.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29.09.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Σειρήνα

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 16.00

Μακεδονικός – Νίκη Αγκαθιάς

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 16.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.00

Ιάσων Αυγής - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00

Ιωνικός - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 11.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00

Καμπανιακός - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 11.30

Αχιλλέας Τριανδρίας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Φιλύρου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 17.00

Νίκη Ηρακλείου - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.00

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00

Θύελλα Περιστερώνα - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Μαραθώνας

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00

Ορφέας Σουρωτής - Πανόραμα

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00

Δόξα Ελπίδας - Σταυραετός Ευξεινούπολης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Οδυσσέας Κορδελιού - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 14.00

Μαγνησιακός - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

ΑΜΣ Νικόπολη - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Ακρίτες Συκεών - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδών Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 11.30

Εθνικός Αστέρας - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00

Εθνικός Λαγυνών - Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.00

Ηρακλής Μοδίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 11.30

Δόξα Γερακαρούς - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 11.30

Νέστωρ Οσσας - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Πέρα - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30

ΑΕ Πυλαίας - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00

Προοδευτική - ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Δόξα Τριλόφου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Τριλόφου - ώρα: 17.00

Αχιλλέας Περαίας - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.00

Προσθήκη σχολίου