wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΤΕΤΑΡΤΗ 09.10.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.00

- Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ιάσων Αυγής - Εθνικός Σοχού

Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ιωνικός - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Καμπανιακός

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Κρυονερίου - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Λητής - Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

ΠΑΟ Δορκάδας - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Κεραυνός Κολχικού - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Λαζαρίδης, Σκουφός, Κοντός, Παπαδόπουλος Γ., Ρακόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Σαριδάκης, Παπαγιάννης, Θεοδωρίδης.

Προσθήκη σχολίου