wrapper

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 12.10.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:16.30

Ελευθεριακός - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα:16.30

Μελιτέας - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:16.30

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου - ώρα:16.30

ΜΑΣ Αγχιάλου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Αγχιάλου - ώρα:16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου - ώρα:16.30

Νίκη Μεσημερίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:16.30

Μαραθώνας - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30

Αστέρας Ραιδεστού - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Ευόσμου - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.30

ΠΟ Ξηροκρήνης - Σταυραετός Ευξεινούπολης ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΓΣ Ηλιούπολης - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30

Αξιός Ανατολικού - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ανατολικού - ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Μοναστηρίου - ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αίολος

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:16.30

ΑΕ Πυλαίας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Μαρτίου - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:16.30

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης - ώρα:16.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Προχώματος – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Προχώματος - ώρα:16.30

ΑΟ Μεσήμβριας - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:16.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ερμής Μηχανιώνας - ΟΜΑΔΑ Α

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής - ώρα:16.30

Δόξα Τούμπας - Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:16.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 - Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα:16.30

Ρουβίκωνας - Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30

Αετός Ανω Σταυρού - ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Σταυρού - ώρα:16.30

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αρης Θεσσαλονίκης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:16.30

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Λαγκαδά - ώρα:16.30

ΑΟ Καρδίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Καρδίας - ώρα:11.30

Εθνικός Σοχού - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Σοχού - ώρα:16.30

Ομόνοια Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Σίνδου - ώρα:11.30

Παύλος Μελάς - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Σταυρούπολης - ώρα:16.30

Καμπανιακός - Ιωνικός

Γήπεδο:Χαλάστρας - ώρα:16.30

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:16.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Πεύκων - ώρα:11.00

Δόξα Πενταλόφου - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Πενταλόφου - ώρα:11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Κρυονερίου - ώρα:16.30

Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ηρακλείου - ώρα:16.30

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:16.30

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Μαδύτου - ώρα:16.30

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου - ώρα:16.30

ΑΣ Νεάπολης - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:12.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Εθνικός Πυλαίας - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα:16.30

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αριστοτέλης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου - ώρα:11.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πανόραμα

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου - ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:11.30

Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:16.30

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.30

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30

Μαγνησιακός - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα:11.30

ΑΜΣ Νικόπολη - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:16.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου - ώρα:16.30

Μακεδών Ευόσμου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:13.30

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου - ώρα:11.30

Εθνικός Αστέρας - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:11.00

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας - ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Βρασνών - ώρα:16.30

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα:16.30

Δόξα Ασσήρου - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Ασσήρου - ώρα:16.30

Δάφνη Ευαγγελισμού - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Ευαγγελισμού - ώρα:16.30

Εθνικός Λαγυνών - Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Λαγυνών - ώρα:16.30

Δόξα Γερακαρούς - Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Γερακαρούς - ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Λακκιάς - ώρα:11.30

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:10.30

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Τριανδρίας - ώρα:13.00

Πέρα - Προοδευτική

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.30

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας - ώρα:11.30

Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.30

Δόξα Τριλόφου - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Τριλόφου - ώρα:11.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου - ώρα:16.30

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:14.00

Ελπίδες Αμπελοκήπων - Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα:11.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κυψέλη Νεάπολης - Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:13.30

Κανάρης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:13.00

ΑΣ Αγ. Παύλος - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα:11.30

Ελπίδες Συκεών - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα:14.00

Λιονταράκια - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα:11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαραθών Υποδομή 1926 - ΑΣ Νέων Νέας Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:11.00

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα:11.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Φοίνικας Σχολαρίου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα:16.30

Προσθήκη σχολίου